• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Kameron

    ReneGadeS hledá hráče

    Ahoj všichni, kteří chcete společné odměny ze zlaté věže každý týden, podporu stabilního velkého společenství a nové přátele, jste vlídně zváni k nám do ReneGades. Aktuální info o počtu míst najdete v přehledu spolku. Zdraví Kameron
  2. Kameron

    Teleportace divů

    Ano, Ludi mi hovoří z duše, jde nejen o místo, ale cestou "výměny" divů ve městě by bylo možné aby si každý vybral optimální skladbu divů pro svůj způsob hry a mohl také v tomto směru experimentovat, což by myslím byla zábava i cesta k lepšímu pochopení významu divů pro hru.
  3. Kameron

    Renegades ZVOU

    .....velkého hráče závisláka, sen každého spolku, s nadějí, že si vybere právě nás, věžošplhy usazené na první příčce žebříčku této disciplíny... s pozdravem Kameron
  4. Kameron

    Lednové soutěžinky

    7
  5. Kameron

    Diskuze Dobrodružství společenství

    jako sám život
  6. Kameron

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Mnoooo.....až dosud ..co neproběhlo na Betě, nekonalo se ani na cz. Podle tohoto schematu bude místo DS další event...si myslím...
  7. Kameron

    Co mě ve hře pobavilo :D

    Ahoj, já se taky směju, je to teda spíš smích trochu hořký.....těšil jsem se na dobrodružství společenství, ty odměny ale jsou výsměch všem příznivcům...hrál jsem jen abych netrhal partu...a připadal si jak vůl, že se honim za něčim, co ani nepostavím........hru jsem začal pro ten nový svět...
  8. Kameron

    Kalendář logiis

    Vývojáři tomu chtěli, abychom svůj názor měli na to jak se roky měří. Že to zvládnem Oni věří. Když už to tu vcelku známe, představu že snad už máme.... v Elvenaru jak jde čas napíše jim mnoho z nás :)
  9. Kameron

    Kalendář Zelwuska007

    Super
  10. Kameron

    Kalendář LokinaF

    Nedokázal jsem to přečíst celé....vzala jsi to zeširoka :)
  11. Kameron

    Kalendář Kameron

    Elvenarský kalendář sestává z 11 věků (Eldanů) do nekonečné věčnosti (Eternity). Každý věk trvá 6-9let a1 přestupný dvojrok. Počítá se letopočet před objevením portálu a za portálem. Elvenarský rok má 1-5 měsíců, měsíc trvá 1-120 dní . Týden je dlouhý jeden turnaj a sekundy zbývající do začátku...
  12. Kameron

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Ahoj, jsou někde k přečtení konečné výsledky soutěže? Díky
Nahoru