• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. OrickJ

    Diskuze Síla hudby

    Ahojte. Dodělal jsem poslední kapitolu a dodělávám úkoly. Postavil jsem 12 sborů a objevil se mi úkol postav další nástrojaře a měj manu na ocel na l.34. Manufakturu mám a 7 nástrojářů z 9. Ale vůbec nevím co to je. Marně hledám ve městě postavených 7 budov. Nevíte někdo, co to teda po mně...
  2. OrickJ

    Diskuze Turnaje

    Tak jsem si udělal nový účet na sk serveru a opravdu ve IV kapitole je výzkum turnaje, teprve pak se hráč može zúčastnit týdenních turnajů. Je to tedy novinka. :)
  3. OrickJ

    Diskuze Turnaje

    Mám dotaz, u nás ve spolku je hráč na začátku a nejde se mu připojit do turnaje už pár týdnů. Prý až ve 4 kapitole má kolonku, kde má teprve vyzkoumat turnaj. Nic takového ostatní nemají, setkali jste se s tím, nebo to vypadá na chybu ve hře? Na mapě při turnaji má kolonku turnaje šedou...
  4. OrickJ

    Diskuze Kouzlo zimy 2022

    @Schoenfeld Jen tip u měsíční knihovny apod. Stačí přerušit cestu a budovy se pak dají v klidu přestěhovat bez přerušení výroby.
  5. OrickJ

    Diskuze Síla hudby

    Mám dotaz, když je nutné bubnový, flétnový a houslový sbor spojit s hudebním hájem, přímo, nebo nepřímo, co myslí tím nepřímo? Díky
  6. OrickJ

    Diskuze Pomsta vyhnanců

    Díky, bylo to přesně ono. :)
  7. OrickJ

    Diskuze Pomsta vyhnanců

    Ahoj. Jsem na konci výzkumu, pevnost na L4 a úkol zní: Vyrob lehoučkou kroužkovou zbroj. Co se tím míní? To přece není ta vrcholná moc, získaná prodejem pevnosti....
  8. OrickJ

    *G*O*T*

    Ahoj. Uvolnilo se nám 1 místo. Pokud máte zájem, pište velitelovi Stribrnak01, nebo mně, OrickJ
  9. OrickJ

    Nespravedlnost v Elvenaru

    Splněno.:)
  10. OrickJ

    Úkoly Eventy- manufaktury 1. stupeň

    Podle mě nejlepší řešení, podporuji.
  11. OrickJ

    Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

    Tak to nefunguje na obou světech. Přicházíme o velké množství many, chtělo by s tím něco konečně dělat.
  12. OrickJ

    Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

    Také potvrzuji, právě jsem vybíral vánoční stromy a dalo jen základ.:(
  13. OrickJ

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    :):):);):D
  14. OrickJ

    Diskuze Kouzlo zimy

    To byl přece vtip od @Thespia :):):)
  15. OrickJ

    Zbloudilý Poeta aneb hrátky se slůvky

    Super..:):):)
  16. OrickJ

    Město Budovy divů na skalách i jinde

    Taky su pro. ;):)
  17. OrickJ

    Diskuze Řemeslná výroba

    Super vychytávka, funguje to.:):)
  18. OrickJ

    Hráč by měl dostat ban

    Don chuligan dostane ban, protože Homer není muzikant.
  19. OrickJ

    Předáno Inspirující rozjímání

    Také jsem pro. :)
  20. OrickJ

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Eniasek CorwinOfAmber ExplorerFfff
Nahoru