• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Santerr

    Vítězné prameny

    Koukala jsem na prastaré divy elementálů a u Vítězných pramenů mě zarazil rozměr budovy. Na úrovni 1 má velikost 7x3 a na dalších úrovních velikost 6x4, Předpokládám, že ten první rozměr je od Soumračných věží.
  2. Santerr

    Mapa světa

    Jen takový dotaz, kdypak nám soudruzi z NDR doplní na Wiki i mapu světa? Vždyť tam jsou jako poslední orci... :(
  3. Santerr

    Příběh Santerr

    V dávných dobách žily všechny Elvenarské rasy v klidu a míru, jen tu a tam se vedly války s odbojnými skupinami skřetů. Všudypřítomná magie udržovala svět v rovnováze a nic nenaznačovalo, že by tomu mohlo být někdy jinak. Jenže jak už to tak bývá v dobách blahobytu, nikdo si nevšímal, že se...
  4. Santerr

    Opraveno Kvetoucí obchodní cech

    Po dostavění kvetoucího obchodního cechu jsem dostala úkol, ve kterém je popsáno, že bych ho měla rozšířit, ale pak je tam napsáno, že mám vlastnit klášter bojových mnichů na úrovni 2 (viz obrázek níže). Je to drobná chybka, ale matoucí ;)
  5. Santerr

    Obytné budovy lidí

    Mám dojem, že jsou obytné budovy lidí na úrovni 20 a 21, tedy ve stylu orků, přehozené ;)
  6. Santerr

    Střet se Sindrim Santerr

    Celá rada starších seděla v hodovní síni v čele s princeznou Santerr a dumala nad událostmi posledních dní. Vše začalo v den, kdy se ve městě objevila záhadná různobarevná vejce. Nikdo se k nim neodvážil přiblížit ze strachu, že se jedná o mámení démonů. Někteří si dokonce mysleli, že se jedná o...
  7. Santerr

    Nová funkce Průzkumníci [předáno]

    Mě by se docela líbilo, kdyby se vytvořila nová budova pro průzkumníky, která by se dala vylepšovat a motivovat podobně jako dělnická chatrč. Člověk by v ní mohl mít třeba i 5 průzkumníků, které by mohl vyslat na průzkum najednou, vzhledem k tomu, jak dlouho trvá průzkum jedné provincie...
  8. Santerr

    Popis dělostřelce

    Zdravím velký Ódine, je to jen malá chybička, ale při prolézání wiki jsem se děsně pobavila... Popis u dělostřelce je tam napsán tento: Dělostřelec může zaútočit na každé pole na mapě, jeho ráno jsou však nepřesné. (No, moje ráno je taky vždycky nepřesné, když musím vstávat do té zimy ;)). Pak...
  9. Santerr

    Manufaktura na ocel

    Dívala jsem se na vzhled různých manufaktur od úrovní 16 a výš a zarazily mě obrázky u manufaktur na ocel - opravdu budou u lidí i elfů vypadat stejně? Vím, že se wiki ještě dodělává, ale tohle mě zarazilo, tak se ptám. ;)
  10. Santerr

    Vzpomínka Santerr

    Bylo téměř k půlnoci, když se výprava princezny Santerr konečně zastavila k odpočinku a ztěžklé mraky, které halily hvězdy šedým závojem, neslibovaly nic dobrého. Putovali již několik dní podél úbočí hor, ve kterých měla být ukrytá tajná stezka vedoucí k planinám opředených magií. Alespoň tak to...
  11. Santerr

    Legion of unicorns

    Legion of Unicorns hledá nové spoluhráče. Nezáleží nám na rase nebo kolik kdo má bodů, vítáme všechny, kteří si umí hrát, radovat se a občas si pokecat. Rádi se navzájem motivujeme a obchodujeme spolu, jsme prostě veselá kopa ;) Zájemci se mohou ozvat Santerr nebo CherryFlower.
  12. Santerr

    Představení Santerr

    Všemu elfstvu a lidstvu Elvenaru se na vědomost dává, že i Santerr tu už pár dní hrává. Ač věkem ne úplná mladice, nadšená touto hrou je velice. Klid a pohoda z Elvenaru přímo září, což je i Santeřřinou vnitřní tváří. Ale ne... radši toho nechám, nejsem básnické střevo... teda střevo asi jo...
Nahoru