• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Arabrabka

    Nelze spustit na mobilu

    Dobrý den, Verze aplikace: 1.170 Operační systém: Android Herní svět: Arendyll Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5 Detailní popis chyby: Při spuštění hry na mobilu, se začne hra načítat, pak se objeví chybová hláška (kód: 23), že se nepodařilo otevřít obchod. Po zavření chybové hlášky...
  2. Arabrabka

    Diskuze Elvarianský karneval

    @Thuria V klidu, to se týká bety ;). Event pojede do 26. února. // Odstraněna citace. Jumala
  3. Arabrabka

    Diskuze Elvarianský karneval

    Přesně tak - neustálé opakování úkolu "Vyrob tolik a tolik základního zboží...", občas prostřídáno dalšími asi třemi jinými úkoly. Vzhledem k tomu, že genárator úkolů vážně moc nefungoval, jsem ráda, že se vracíme ke konečnému počtu úkolů. A že jsou zpátky i truhly, je taky fajn. Loterie stačí...
  4. Arabrabka

    ČTI MĚ Hlasování vítězi

    Pořadí mám toto: 1.Keira Vanir 2.NaivexxFu 3.JerryDrak (za ten nápad :D)
  5. Arabrabka

    Nákres JerryDrak

    Tak tohle je moc :D :D :D
  6. Arabrabka

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Proč by ses nemohl zúčastnit společné akce? Je to osobní asi jako, když napíšeš příspěvek do diskuze :) Problém by mohl nastat leda, kdyby jeden z úkolů bylo uspořádání brífinku za povinné účasti všech členů společenství :) Ale taková situace asi těžko nastane.
  7. Arabrabka

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Azzrea Lasi Fenix-CZ
Nahoru