• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Červnové soutěžinky

    7313
  2. Květnové soutěžinky

    173
  3. Březnové soutěžinky

    313
  4. Únorové soutěžinky

    313
  5. Prosincové soutěžinky

    713
  6. Říjnové soutěžinky

    1313
  7. Květnové soutěžinky

    1113
  8. Dubnové soutěžinky

    1313
  9. Březnové soutěžinky

    413
  10. Únorové soutěžinky

    813
  11. Lednové soutěžinky

    213
  12. Prosincové soutěžinky

    313
  13. Rychle, než příjde moderátor!

    8
  14. Diskuze Řemeslná výroba

    Zdravím :) některé budovy by se vyplatili tou královskou rekonstrukcí určitě vylepšit třeba Sfénický pařez, který se dával v eventu někdy před rokem je pořád ještě hodně dobrý na kulturu, to samé Eldrasilské posvátné síně nebo budova Velká aukce. Někteří hráči mají tyto budovy ještě pořád ve...
  15. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    iDavis super díky moc takhle napsaný seznam úkolů je to čem jsem toužil :)
  16. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    zdravím :) iDaivis prvně poděkuji za informace ohledně eventů u tebe čerpám informace vždycky prostě skvělá práce :) Ta změna úkolové řady z textové na grafickou je opravdu alespoň pro mně škoda dříve se dal text okopírovat a zprávu ohledně úkolů poslat do společenství. Teď už to bohužel nejde a...
  17. Rady k Půlčíkům

    Za mně to ti těžko poradím jakou budeš mít spotřebu semínek a many u pulčíků. Jde o to kolik postavíš těch pulčíkovských manufaktur podle toho se bude odvíjet spotřeba many a semínek. Já měl 9x tklivou vrbu a ještě nějaké budovy na manu 7x zamrzlá fontána a vycházelo mi to s manou v pohodě...
  18. Rady k Půlčíkům

    Zdravím :) semínka se dají sbírat po každých 3 hodinách a za každý jeden sběr dostaneš ten bonus semínek co máš za hlavní sídlo a vystavěné divy navíc. Vyplatí se tedy sbírat semínka každé 3 hodiny aby jsi měl co nejvíc sběrů dostaneš tak nejvíce semínek navíc. Při vylepšení hlavního sídla a...
  19. Diskuze Řemeslná výroba

    Zdravím :) Akademie ze začátku nabízela věci za 1 kouzlo spojovací činidlo a když jsem už vyrobil 2 kouzla nabízí to věci za 4 kouzla spojovací činidlo. Jsou to budovy a to Oranžový zmrazený plamen 2x2 a Sluneční kodex 2x2. Jsem v kapitole Amuni a plamen dává 3400 kultury a kodex 3500 kultury...
  20. Listopadové soutěžinky

    313
Nahoru