• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. jak postavit "jádro"

    zdravím, mám postavit jádro, ale nevím, co je to za surovinu u těch semínek, z čeho je vyrobím? - náklady ... něco, nevím, co + semínka :) děkuji za odpověď jsem z toho zmatená :)
  2. rozšíření území za prozkoumané provincie

    dobrý den, chtěla bych se zeptat - mám 464 prozkoumaných provincií a už se mi neukazuje, za kolik prozkoumaných provincií si můžu rozšířit město. Dál mi to už nepůjde? Jen z výzkumu nebo za diamanty? Děkuji
  3. plný sklad surovin

    dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost zrušení výroby. Dřív, když jsem měla plný sklad nějaké suroviny, tak jsem mohla zrušit výrobu a vyrábět jinou, kterou bych pak mohla vybrat. Teď mám už 3 výrobky, které nemohu vyzvednout - plný sklad - ale nemůžu výrobu zrušit a dát vyrábět jinou...
  4. Není chyba nejde mi vylepšit hlubina nekonečna

    dobrý den, mám volného stavitele, hlubina nekonečna je připravena k vylepšení, ale tlačítko vylepšit mám stále šedé. Děkuji
  5. Není chyba turnaje - výběr run

    dobrý den, hrála jsem dva turnaje po sobě a získala jsem tedy dvě runy. Když jsem je chtěla zasadit, mohla jsem zasadit jen jednu, stalo se mi to už dvakrát. Druhá runa se mi neukázala. Musím tedy hrát jeden turnaj a hned si runu zasadit a potom hrát další turnaj a runu si opět hned zasadit? děkuji
Nahoru