• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Atta1

    Nelze ověřit Při prodeji prastarého divu se nevyprázdní runové kolečko

    Chtěl jsem využít nevyužité runové úlomky z divu (hlubina nekonečna), který nehodlám mít ve městě, na ukování chybějících run u jiného divu. Postavil jsem tedy tu hlubinu nekonečna a po postavení ji prodal. Předpokládal jsem, že se mi runové kolo vyprázdní (tak jako už několikrát předtím), aby...
  2. Atta1

    Popis Atta1

    Budova na mé pejsky, které vodí a krmí dryády. A zpovzdálí je hlídají ve dne a v noci další obludičky, aby se mým pejskům, nedej bože, něco nestalo. Až když se moji pejsci pěkně napapají a odpočinou si, tak je nechám proběhnout se v Turnaji společenství. A když jsou hodně bujní, tak se unaví v...
  3. Atta1

    Nedostatek železa.

    Tak se mi zdá, že se zase tvůrcům hry něco povedlo. 60-70 % všech požadavků na tržnici je na železo. Podle mne tvůrci hry podcenili rozdělení hráčů podle bonusových surovin (na Arendyllu). Podle mne přidělují jako bonusovou surovinu prvního levlu dřevo nebo mramor a na železo zapomínají. Menší...
  4. Atta1

    Není chyba Spoření VB pro Wonky Walters

    Běžně se přidává za každou uběhlou hodinu 1 VB. Snažím se uspořit na 11. úkol 40 VB. Měl jsem naplněnou frontu v jednom světě na 10 a ve druhém světě na 11. Ale za uběhlou hodinu se nic nepřidává. Jaký je důvod.
Nahoru