• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. BiggJOEcz

    Popis výroby u divu Věštba štěstí

    U divu Věštba štěstí může být trocha matoucí popis u odměny za výrobu, kde přímo v divu u popisku najetím myší se zobrazí text " Pokaždé, když něco vyrobíš, dodává určité množství náhodného posíleného živoucího zboží,..." Trochu jsem se divil, že jsem nic neobdržel po výrobě surovin. Tak jsem...
  2. BiggJOEcz

    Soutěž BiggJOEcz

    Blíží se Vánoční svátky, které vždy znamenaly pro nejednoho z nás dny štěstí, dětské upřímné radosti a hlavně rodinné soudržnosti. V této složité a uspěchané době, která poslední měsíce přitížila nejednomu z nás, dejme ty negativa stranou, zapojme naše srdce a lásku dohromady, myslete na naše...
  3. BiggJOEcz

    Porovnání jednotek a jejich využití při bojích

    Nastal čas nových turnajů, kde je třeba k omezení velkých ztrát oddílů využívat i jednotek z Tábora Žoldnérů a Cvičiště. Navíc máme konečně už pár týdnů umožněno vyrábět ze všech 3. budov současně. Nový turnaj (ale i Věž) likviduje ve vyšších provinciích armádu i díky špatně zvoleným jednotkám...
  4. BiggJOEcz

    Předáno Náhled terénu před bojem

    Často se o tom povídalo, nevím, zda i psalo v nějakém vláknu mířeném na tuto problematiku, ale nenašel jsem nějakou zpětnou vazbu. Jedná se mi o náhled terénu (překážek) na bojiště. Ten tu prostě chybí. Hlavní důvod je ten, že díky špatnému terénem dokáže kdokoliv na automat lehce prohrát...
  5. BiggJOEcz

    Předáno Aktuální poloha členů Společenstva ve Věži

    Zdravím. Už pár týdnů se Věži plně věnuji, neb jsem jí konečně přišel na chuť. Tento můj návrh je jen takovou malou motivační a kosmetickou úpravou v průchodu Věží. Ono je to takové nudné, obzvlášť, když na konci 3.parta stojím sám, ikdyž několik členů z našeho Společenství tam jsou také. Ono by...
  6. BiggJOEcz

    Předáno Turnaj - přidání tlačítka pro další provincii

    Mě by třeba pro zrychlení turnajů na PC pomohlo implementovat do okna, které se objeví po vyhrání všech 4.soubojů v jedné provincii, kdyby se implementovalo tlačítko pro přímý vstup do následující provincie. Teď se to musí zdlouhavě odkliknout, pak kliknout na ikonu stanu, tam posunout na konec...
  7. BiggJOEcz

    *TRIÁDA*

    Ahoj. Hledáme hráče či hráčku, kteří se zapojují pravidelně do turnajů. Jsme především Turnajový klan, který s jednou vyjímkou jedeme pravidelně 10.truhel - viz zde: https://www.elvenstats.com/fellowship/cz1/8000 Jako většina klanů, kteří jsou úspěšní, i my zde máme vlastní pravidla, které ale...
  8. BiggJOEcz

    Fénix Bigg Phoenix

  9. BiggJOEcz

    Neaktuální Refresh tlačítko v nabídce výzkumu u Divů

    Dobrý den, chtěl bych se touto cestou zeptat,jestli by šlo nebo je v plánu do hry implementovat tlačítko refresh, a to konkrétně když otevřu jakýkoliv Div a v něm Výzkum.. jedná se mi o to,že když přihazujeme s ostatními VB,tak to neukazuje aktuální stav do konce nebo příhozy ostatních. Musíme...
Nahoru