• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Elvenar HMS

    Keďže minulý mesiac sa hráči FoE dočkali uvedenia mobilnej aplikácie do AppGallery, chcel by som sa spýtať, či a kedy by sme mohli očakávať sprístupnenie elvenar mobilnej aplikácie pre HMS.
  2. Diskuze Turnaje

    Za mňa zatiaľ spokojnosť. Jediná chyba je, že to prišlo až teraz, keď už turnaje boli 2-3 roky bezduchá klikačka, bez akejkoľvek straty. Negatívne reakcie plynú iba z toho, že tá nešťastná situácia trvala príliš dlho a hráči si na to zvykli. Pripomína mi to obdobie, keď urobili nerf paladinov s...
  3. Diskuze Věž věčnosti

    Samozrejme. A aj ten jediný mi padol z fialovej truhly a nie za 3. poschodie.
  4. Diskuze Věž věčnosti

    Obaja ste na tom viac než dobre. Mne doposiaľ padol iba 1 džin.
  5. Diskuze Verze 1.102

    Vďaka prehľadu sa aspoň hráči, ktorí tiež ignorujú vežu, vedia zorientovať medzi spoločenstvami a nájsť si také, ktoré ma len bronzové trofeje. Čiže je to plus pre Teba, pripadne pre Tvoje spoločenstvo.
  6. Diskuze Ambasády

    Ambasády sú tam správne ale nie je to veľmi efektívne usporiadanie osadnických budov. Pri tomto usporiadaní vzniká zbytočne veľa nevyužitého miesta, ktoré by sa využilo iba v prípade, ak by boli tieto budovy osadené do stredu mesta.
  7. Diskuze Ambasády

    Pre trošku inšpirácie sa podelím s mojím návrhom mesta pre novú rasu, možno to niekomu pomôže so svojím plánovaním https://www.elvenarchitect.com/city/planner/e7e71d9335ea4ba090a833d5f00a8767/ ako som už písal skôr, tak v porovnaní s 15. rasou som odstránil 13 obytných budov 3 väčšie...
  8. Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

    No zas v turnajoch ja osobne nie som taký extrémista. Posledne turnaje si skôr zvykám na to, že si dám všetky provincie na 2 kolá a tým u mňa turnaj končí. Museli by nejak urýchliť turnaje aby som to šiel aspoň na 5 kol, pre druhú vlnu VB. Dokážem sa uskromniť aj s 300vb za každý turnaj ;)...
  9. Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

    Veža prišla do hry 08/2019 Veža pre spoločenstvo 12/2019 To predstavovalo 4 mesiace na testovanie a prispôsobenie mesta na vežu. K tomu prešli ďalšie 4 mesiace. Ak niekto chce, tak za tento čas už dávno prispôsobí stratégiu a mesto tejto novinke, takže času už bolo až až. Áno, my tie dielne...
  10. Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

    Nie je to žiadna rozprávka. Začiatky turnajov boli rovnaké. Trvalo mesiace, kým niekto vôbec dal truhlu č. 10. Ďalšie mesiace tú desiatu truhlu dávalo pravidelne iba 3-5 spoločenstiev. Dnes nahrať 40000 bodov dokážu aj 2 hráči v spoločenstve. Už dnes vidno, že pár hráčov pochopilo a uvedomilo...
  11. Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

    Každý začínajúci hráč, by mal urobiť všetko pre to, aby dokázal hrať komplet vežu. Počty sú jednoduché, 275 garantovaných diamantov - za rok to činí 14300 diamantov. V priemere počítajme, že individuálne každý týždeň získa vo veži 75 ďalších diamantov - za rok to činí 3900 diamantov. Vďaka veži...
  12. Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

    Prečo by niekto na to mal míňať diamanty alebo ostatné šurky? Na automatický boj sa dá dať 95% súbojov. Pri ručnom boji dokáže hráč znížiť straty na vojsku. A ako som písal vyššie, tak vďaka jednej úspešnej veži je možné vycvičiť 500-1000 oddielov vojska iba za použitia odmien získaných vo veži.
  13. Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

    Ak dá spoločenstvo celú vežu, tak každý hráč má možnosť získať 33x 5h zosilňovačov. 33 5 hodinových zosilňovačov mi dokáže v mojom meste zabezpečiť viac ako 500 oddielov akejkoľvek jednotky. Postačí mi na to 1 nakŕmený hnedý medveď a menej než 300% prídelu zásob, ktoré si vďaka veži neustále...
  14. Diskuze Ambasády

    Ale budeš musieť. Lenže v tom dobrom slova zmysle. Moje naplánované mesto vyšlo tak, že počet obytných budov znížim z 59 na 46, predám Dr. Šrankensteina, elfí vúz a aj pole zlata (spolu to je u mňa mínus 16000 populácie). Zvýšim počet zbrojníc z 4 na 7. Pre potreby osadníckych budov pôjde do...
  15. Serious Company

    Hľadáme 3 nových hráčov. Každý týždeň 1330+ bodov vo veži. Hľadáme aktívnych hráčov vo veži večnosti. Nezáleží či máš 1 000 000 bodov alebo 50 000. Pokiaľ si aktívny vo veži, tak nám napíš.
  16. Diskuze Věž věčnosti

    Pokiaľ sa tu nachádzajú hráči, ktorí majú záujem čistiť vežu každý týždeň, tak mi kľudne napíšte v hre ;) nie je podstatné koľko máte bodov, dôležitý je výkon vo veži.
  17. Serious Company

    Hľadáme 2 nových hráčov Nie je podstatné koľko máš bodov. Dôležitá je aktivita v turnajoch. Ak sa chceš podieľať na desiatkových truhlách každý týždeň, radi Ťa privítame medzi nami. Aktuálne sme dosiahli truhlu č. 10 už celkovo 115x a držíme sériu 92 týždňov, kedy sme vždy získali 10. truhlu...
  18. 100x plánek a info k prvému získanému plánku

    Všetko to začalo dňa 11.3.2017. Spoločenstvá Potomci draka (41 176 bodov), Tyrion (42 473 bodov) a Serious Company (42 369 bodov) získali v krištáľovom turnaji, ako prvé spoločenstvá prvú desiatkovú truhlu, za ktorú získali prvý plánek. Konkrétne za naše spoločenstvo sa o to zapríčinili...
  19. Serious Company

    Hľadáme 2 nových hráčov - 2 hráči sa rozhodli, že končia v tejto hre, preto hľadáme za nich náhradu. Nie je podstatné koľko máš bodov. Dôležitá je aktivita v turnajoch. Ak sa chceš podieľať na desiatkových truhlách každý týždeň, radi Ťa privítame medzi nami. Aktuálne sme dosiahli truhlu č. 10...
  20. Serious Company

    Hľadáme 2 nových hráčov - 2 hráči sa rozhodli, že končia v tejto hre, preto hľadáme za nich náhradu. Nie je podstatné koľko máš bodov. Dôležitá je aktivita v turnajoch. Ak sa chceš podieľať na desiatkových truhlách každý týždeň, radi Ťa privítame medzi nami. Aktuálne sme dosiahli truhlu č. 10...
Nahoru