• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Maxa

    Přátelé z Roklinky

    Přátelé z Roklinky hledají aktivního člena jakekoli velikosti a zkušeností. Více info ve hře.
  2. Maxa

    Opraveno zmrzání hry v prohližeči

    B]Verze hry:[/B] v1.37.3-(c51992e28) (2017-09-05 9:42) Prohlížeč a jeho verze: firefox 55.0.3 (32 bitů) ; Chrome Verze 61.0.3163.79 (Oficiální sestavení) (64bitový) Verze Flash Playeru: FF i chrome 26.0.0.151 Operační systém: win 7 64 Rozlišení obrazovky: ruzne Herní svět:Arendyll Jak často se...
  3. Maxa

    Neaktuální Prodej a přesun

    Myslim, že tento navrh musi byt v celosvětovém měřítku snad 100x a nedavno tyto funkce byly vylepšeny. Ovšem nedostatečně. Návrh: V modu bourání nebo přesunu zpruhlednit pole pod kurzorem , případně oramovat cestu třeba červeně Důvod: Bourat nebo přesouvat cesty je neskutečný porod a nervy.
  4. Maxa

    Opraveno Event - Okouzlujici strom

    1) v 16 ukolu není popsána druhá možnost ke splnění. 2) Pri splnění úkolu a získání odměny VB, se odměna nepripíše, pokud je plné uložiště.
  5. Maxa

    Nelze opravit dělnická chatrč-motivace

    pri aktualizaci na v1.26.2-(9d447edec) (2017-03-30 8:20) doslo ke smazani vsech motivaci na delnicke chatrči.
  6. Maxa

    strategie hry u Orků

    Poradte, kolik je tak potreba zbrojnic (množíren), shromaždišť a farem na houbičky, aby aktivní hráč nestál ve výzkumu. mam na to cca 14 polí místa. Zatim tak planuju 3 zbrojnice, 2 shromaždiště a až 34 farem :D http://www.elvenarchitect.com/city/planner/f23d1095878d4b34adfe57fa2e4b9041/
  7. Maxa

    Nelze ověřit Nesplneny ukol

    Upozornění pro hráče. Pokud mate ukol "vylepši ... na uroven... nebo výš" a bude trvat přes půlnoc, tak se vám zřejmě nesplní. Podpora ve 2 ráno opravdu nepodporuje a čekat na manualní splnení znamená větší ztráty jak to přejít. Kompenace se asi neplánují. Hlavne u mě podpora nereaguje už 3 dny...
  8. Maxa

    K čemu je knihovna tajemství ?

    Toť má otázka. Jaké pozitivní využití má ve hře knihovna tajemství a nebo jaký je důvod ji vlastnit ? Kvůli VB to nebude. Investice má návratnost několik let a zásob mám víc za 5 min z dílen. Přijde mi, že tato budova pouze žere drahocenné místo. Jsem nováček, takže kde mi uniká smysl a potřeba...
Nahoru