• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Maxa

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    @prchlik tak to co popisuje Emhyr var Emreis II je plytvani urycholavaci a kouzly, ktere jsem zminil. Pokud chci efektivně vyuzít čas a kouzla, potřebuji sledovat čas. Ovšem pokud k tomu ma inno stejný přístup jako vy, tak se nedivím.
  2. Maxa

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    tak podrbat se mohu i pravou rukou za levym uchem, ale ......
  3. Maxa

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    @Victorious1722 diky. přesne tak. Takže pokud to nevidim, bud budu krmit medvěda neefektivne a zbytečně brzo a nebo naopak mit dlouhé prostoje třeba celou noc kvuli par minutám. Mozná se nevyjadřuji uplně přesně, ale kdo to hraje a ma medvěda, musí mít snad stejný problém. Ano, muzu jko magor si...
  4. Maxa

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    @Ludi takže pokud budu chtít vidět čas do konce, musím "sklidit" vytrénované jednotky z jednoho trenovaciho strediska. TO JE NAHOUBEC, ikdyž lepší, jak to sebrat vsude. Uz tet mě to vadilo, ze to nenividět a dost často jsem přez noc stál, protože ani ty Zzzz nejsou vsude vidět. Letitá...
  5. Maxa

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    mě by take zajimalo, zda bude videt cas do konce fronty. Nejen cas prave trenovane skupiny.
  6. Maxa

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Hodně blbej čas konce. 10x horsi jak ve 2 rano. Proč není nastaven konec stejně jako turnaje nebo věž ?
  7. Maxa

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    mužeme jen doufat, že jim to da amerika "sežrat". Ale mam takove obavy, že jim je to uplně jedno.
  8. Maxa

    Diskuze Verze 1.111

    tak nejak jsem mel za to, ze beta je prave od toho, aby ty chyby nesli na zivej server. Ano, ve flashi to jde, ale to me desně drhne a je to jakoby rozplizli. chvilku se na opravu pockat da, ale INNO me nejak prestava bavit, asi jako před 3-mi lety. Tenkrát taky podelali turnaje, ze byl boj...
  9. Maxa

    Diskuze Verze 1.111

    nejde. je to nehratelné.
  10. Maxa

    Diskuze Verze 1.111

    @Ódin asi se nas chtejí zbavit driv, jak po zavedeni zmeny turnaje. tento problem byl i na bete, tak proc to cpou všude ? Když si nastavim na monitoru 100%, tak tam mám jen pár budov, proto mam oddáleno. Takže prosím rychlé vyjádření, at zde již neztrácím zbytečně čas.
  11. Maxa

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    pokud to na EN foru nekdo sledujete, muzete zalozit vlakno a informovat, co se tam odehrava ?
  12. Maxa

    Diskuze Pouť Kouzelníků

    Ydovers muzes si najit spolecenstvi, kde ti pomohou s materialem . Jinak opravdu nezoufej. Golem neni nic, co by si ve hre potřeboval. Tvuj vyvoj bude tak rychlý, že za pár dnů by si ho stejně boural. ;)
  13. Maxa

    Diskuze Pouť Kouzelníků

    Sygauras vyrabet v akademii male budovy na kulturu v jine kapitole jak v poslední, je plýtvání prostředky. Pokud jsi v nizkych kapitolach, tak golem ti bude uzitecný tak 2 kapitoli max. vylepsování pomocí královských rekonstrukcí by bylo velmi nerozumné. Časem zjistíš, že budova pouze na kulturu...
  14. Maxa

    Studna přání

    nechytl jsem studny hned od zacatku, mel jsem 2 roky pauzu. ale i tak jsem si za 3/4 roku na studnach nahrabal asi 70K dia. myslite, že je ve hre nahrada ? hahaha. a o VB nemluvě. ty nám tet utnou i v turnaji. Studny tu nikdy nemeli byt a nebo je měli nechat a zisky generovat jinde. misto toho...
  15. Maxa

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Se studnami INNO udelalo neskutečnou chybu, kterou si uvědomilo asi pozdě. Ne že by se mi studny nelibili, ale zisky dia byly ohromné. Když uz spatřili světlo světa, měli být nějak omezeny. Například počtem imistění a pod. To že je najednou zrušili chápu, ale co noví hráči ? Ti mají nerovné...
  16. Maxa

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    tahle hra není, nebyla a nikdy nebude a ani nemuze být ferová. Zde se událo takových disbalancí, že již není cesty z5.
  17. Maxa

    Diskuze Pouť Kouzelníků

    @Sygauras V prvních kapitolach je plnění ukolu v eventu jen spestřením a pokud neco ziskaš, tak příjemným bonusem. Ovšem honba za něčím je plýtvání energií. První kapitoly se procházejí tak rychle, ze každá budova je v řádu dnů nevýhodná a zastaralá. Daleko větším přínosem jsou podpůrné veci...
  18. Maxa

    Diskuze Ambasády

    no tak ale je to tva volba, co a jakym stylem preferujes. Materialu je tak akorat a ne malo ani moc. To same jednotek. Jednotek je dost, pokud se pouziji urychlovace. Tech je dostatek, pokud spolecenství i ty sám jedes vež vysoko. Prostě si nemyslim, že by v teto kapitole bylo něco problemove...
  19. Maxa

    Diskuze Ambasády

    tady jde o to, ve veži bojovat a ne utracet surky. Jen obcas se da vyjetnat obtizny stret, ale ne celou vež. Na každý turnaj mam dostatek podpory, pokud ji umím využít a v době hojnosti s ní neplítvám a šetřím na horší časy. Pak je potřeba si akademii kouzel nastavit na čas, u ktereho zvladnete...
  20. Maxa

    Diskuze Ambasády

    bože lidi, co s tema surovinama delate ? :eek: Ja mam kapitolu 16 hotovou 14 dní a všechny budovy tyden vylepšené. Tet tahám budovy ze skladu a vylepšuji ty. Turnaje jsem hral 5 kol 50-60 provincii a věž celou , do 3 bose, bojuji, takze mě surky važně nechybí. Ano, semena jsou potřeba vice, ale...
Nahoru