• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Knedlikobecny

    Ostatní Dobrodružství společenství

    Ahoj. Mě by se líbilo, kdyby velitel a zástupce mohli uzavřít trasu, kterou nechceme jet. Vždy mě štve, když napíšu pojedeme modrou a dost lidí co nečte chat hází předměty do jiných barev. A pak to chybí.... Kliknout uzamknout/odemknout trasu. ;)
  2. Knedlikobecny

    Zadání 1. úkol

    Našel jsem 33 srdíček :) Body: 1
  3. Knedlikobecny

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    Tak to dopadlo dobře. Sněžný hrad získán a 2x iglú :) zbytek relikvie (aspoň se mi zrovna hodily do úkolu), runy a pár vloček. Tak ještě zítra zvládnu minimálně 3 úkoly tak ještě něco bude. Ale finální hlavní budova ani omylem. Nicméně super event !!!! ;):):rolleyes: Děkuji
  4. Knedlikobecny

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    Také jsem nervózní jestli nečekám zbytečně, ale podle časomíry to končí zítra 8.1. o půlnoci. Takže s posledními vločkami čekám na Igloo festival což pro mě vypadá zajímavější než dnešní Zimní jezírkové útočiště. Snad nebudu litovat a neskočí tam zítra něco jiného :D...
  5. Knedlikobecny

    Diskuze Diskuze k soutěži

    Jelikož zadání znělo jasně a pravidla jsou pravidla, i když to hodně lidí nedodrželo (včetně vylosovaných výherců), tak až tady vám týme Elvenaru také přeji jen úspěchy a spousty spokojených hráčů. A gratuluji vylosovaným výhercům. Své odpovědi vkládejte pod příspěvek se zadáním, vkládejte...
  6. Knedlikobecny

    Zadání Soutěž o nejlepšího osmisměrkaře

    Pohodičku při hře všem hráčům přeje Elvenar tým.
  7. Knedlikobecny

    Diskuze Přesun hráčů

    OK. Děkuji za info. Mám trochu teď frmol, tak mi to asi špatně šrotovalo v kedlubně. Takže počkám, a budu doufat, že to nebude až moc dlouho :(
  8. Knedlikobecny

    Diskuze Přesun hráčů

    Omlouvám se, pokud se to někde psalo, ale nenašel jsem. Jak často se cca přesouvá? Resp. mám šanci že mě to přesune? Dnes ráno vše v pohodě a odpoledne najednou koukám kolem mě prázdno. Zmizli známí a hrající hráči, kolegové ze společenství a já chci pryč. Možná jsem měl ráno vypnutý...
  9. Knedlikobecny

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Elor Elvík Chechták Jen ještě dotaz.... nemáte nahoře chybu? Elvenarský chechták? Jestli to měl být návrh hráče "freed" tak psal Elvenarský cheták.
  10. Knedlikobecny

    ČTI MĚ O nejlepší název měny Elvenaru

    CHECHTÁKY. Protože kdo je má, ten se chechtá :-)
  11. Knedlikobecny

    Opraveno Chyba v zobrazení měst sousedů

    Potvrzuji, že mě pomohlo k motivaci jen pomocí kolečka přiblížit a oddálit a nebo jen slepě přejíždět po mapě dokud se neobjevil nápis hlavní sídlo, či nějaká kulturní budova. Sice neviditelná, ale výpomoc šla.
  12. Knedlikobecny

    [Diskuze] Nová úkolová řada: Výzva

    Děkuji za ten soupis úkolů. Zbývá mi 3,5 dne a 14 budu mít hotovou zítra po 13h. Ještě při dělání 13 jsem začal obří globus jak tu někdo psal ať mám náskok, a když mi skočila 14 výzva, tak to chtělo z mramoru obdivuhodný oltář. Tak jsem to zrušil, postavil malé mramorky a jedu 24h výrobu. Takže...
  13. Knedlikobecny

    Není chyba Nefunkční výzkum

    Moooc děkuji. Přesně ten samý problém od včerejšího odpoledne. Pomohla rada. Děkuji. :)
Nahoru