• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. fosilka70

    Čertíci

    Jsme malé společenství co by se rádo trochu zvětšilo.:) Hledáme aktivní hráče ale víme že se chodí do práce a podobné věci takže to nijak nehrotíme. Dobrodružství jezdíme a navzájem si pomáháme. Bereme i úplně malé lvl
  2. fosilka70

    Událost kouzelníků

    Mám ve spolku hráče,který už potřetí za sebou jede v eventu minci a nic se po dojezdu nemění mince zůstává..poradíte?..Podpora?
  3. fosilka70

    Neukazuje se počet rozšíření

    Dobrý den mám menší problém..spoluhráčovi se v rozšíření neukazuje počet který tam měl. Lépe řečeno neukazuje se mu vůbec žádný. Mohl by někdo poradit co s tím?
  4. fosilka70

    Mobilní verze - existuje?

    Dobrý den, dostala jsem za úkol zjistit tady, jestli existuje verze této hry také pro mobil nebo tablet v androidu. Bohužel se tady moc neorientuji, tak se ptám tady..Děkuji..:D
  5. fosilka70

    počet v oddílu po aktualizaci..

    Ahoj zajímalo by mě proč i když je výzkum hotový máme pořád menší počet vojáků na oddíl než před aktualizací..díky..
  6. fosilka70

    Rada pro nováčka..

    Mám jen jedinou otázku..Jak mám prosím vylepšovat budovy když třeba manufaktura na mramor po mě chce na vylepšení zase mramor, který nemám? Na trhu ho bohužel koupit nemůžu protože mám buď málo materiálu a nebo chtějí věci které ještě nevyrábím. U kupce se sice mramor koupit dá ale je to drahé a...
Nahoru