• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. fosilka70

    Slovní kopaná

    Celer
  2. fosilka70

    Slovní kopaná

    Tykev
  3. fosilka70

    Slovní kopaná

    ážio a teď jsem na vás zvědavá:)
  4. fosilka70

    Slovní kopaná

    koloběžka
  5. fosilka70

    Slovní kopaná

    raketa
  6. fosilka70

    Slovní kopaná

    Naběračka
  7. fosilka70

    Slovní kopaná

    Na ík nic není ale zkusím ikarus :)
  8. fosilka70

    Čertíci

    Jsme malé společenství co by se rádo trochu zvětšilo.:) Hledáme aktivní hráče ale víme že se chodí do práce a podobné věci takže to nijak nehrotíme. Dobrodružství jezdíme a navzájem si pomáháme. Bereme i úplně malé lvl
  9. fosilka70

    Návrh na nové dobrodružství Společenství

    To je naprostá pravda..je jednodušší vyrobit 50 piv než 10 obyč. nástrojů a spolek který se chce zůčastnit a nemá moc hráčů má větší šanci úkolovou linii dokončit. Dřív když jsem četla že bude DS měla jsem husí kůži už předem:)..dneska díky tomu,že je to zjednodušené mám ji jen zřídka:))
  10. fosilka70

    Událost kouzelníků

    Děkuji všem za rady. I když hru nehraji zrovna chvilku pořád jsem jen učedník
  11. fosilka70

    Událost kouzelníků

    Jemu ale nešlo o to minci dostat nýbrž se toho obrázku zbavit :) Má 60 bodů ale jemu šlo tu budovu co měla být potom :) Odstraněna citace. Embla
  12. fosilka70

    Událost kouzelníků

    A aby se neřeklo, tak mě se teď v Arendyllu stalo totéž jenom s tím rozdílem,že je to teprve podruhé. :) Asi jim napíšu že pokud chtějí pokračovat je nás tam ještě 19;););)
  13. fosilka70

    Událost kouzelníků

    Ano to vím ale jemu se to neměnilo..Prostě dojel na konec a ta mince tam byla znovu..A na tiket jsem mu radila aby šel domluvil to přes podporu,tak snad pomůžou. Hra by měla být pro zábavu a ne na rozčilování:)..Ale také chápu že se může něco pokazit mě už se to stalo také a myslím, že nejsem...
  14. fosilka70

    Událost kouzelníků

    Měl tam jako hlavní cenu minci potom budovu a za ní vědomosti..ale už třikrát dojel na konec a pokaždé se tam zase objevila mince..jako kdyby se to seklo a on se naštval a řekl,že kdyby do hry dal peníze tak by jel normálně ale protože je nedal,tak si z něj dělají dobrý den a dostává jedno a to...
  15. fosilka70

    Událost kouzelníků

    Ano opakuje už potřetí za sebou A ne úkol ale celá úkolová řada za tu samou odměnu
  16. fosilka70

    Událost kouzelníků

    Mám ve spolku hráče,který už potřetí za sebou jede v eventu minci a nic se po dojezdu nemění mince zůstává..poradíte?..Podpora?
  17. fosilka70

    Diskuze Cesty vzdušných obchodníků

    No a to si myslím že je docela problém u maličkých lvl.. Dostanou úkol na rozčarování i když mají pár maličkých kulturních blbostí v inventáři..Ten náš si tímhle smáznul všechno co měl
  18. fosilka70

    Diskuze Cesty vzdušných obchodníků

    Mám jen otázku..Mám ve spolku hráče na začátku který se snaží vzdušné obchodníky jet. Přišel mu úkol získat úlomky kouzel i když ještě nemá věž, takže má otázka je jak má pokračovat nebo jestli se úlomky dají získat i jinak.. Vím že rozčarováním se úlomky získají ale zase jich nemá tolik aby...
  19. fosilka70

    Diskuze Vyvážení vybraných (starých) budov z událostí

    Ahoj, nevím jestli tohle byl zrovna dobrý tah..Jsou spolky kam lidi nechodí každý den a taky máme lidi co jezdí na montáže a hrají jen když mají volno.. Takže sebrat tolik truhliček není šance a když už se pracně dopracují k eventové budově,tak jsou teď v mínusu a chtějí přestat hrát. Proč se to...
  20. fosilka70

    Diskuze Připravte se na maškarní!

    No tak že eventové budovy nestojí nic o tom by se dalo dost polemizovat,protože tolik materiálu co padne o eventu za úkoly a času stráveného nad budovou se kterou se ani nedá nic dělat jen ji mít v nabídce a čekat,tak to je pecka..v jiných hrách se dá budova prodávat nebo měnit za jinou a tím...
Nahoru