• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Presun na mape

    Zdravim všetkých. Mal som konkretnu otazku na moderatorov fora. Ako je to s presunmi hracov na mape? Pokracuje sa v tom? Ja som v hre pomerne daleko a mam prezkumanych mnoho provincii ale 95% z toho su neaktívny hraci a tym padom nemam moc moznosti obchodovania na trhu. Iba v ramci spolocenstva...
  2. Opraveno Zamrznutie hry

    Verze hry: v1.32.3-(b3c05843b) (2017-06-27 10:41) Prohlížeč a jeho verze:46.0.2597.32 (PGO) - Opera je aktuáln Verze Flash Playeru: dnes aktualizovane Operační systém:Windows 10 64-bit (W Rozlišení obrazovky:1360x768 Herní svět:ARENDYLL Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: _/5 5...
  3. Nelze ověřit Mrzne mi hra

    Zdravim Vas. Dnes sa mi uz asi 10x stalo ze mi hra uplne zamrzla a neslo nic robit iba restart hry. A nerobi to iba mne ale aj inym hracom. Co s tym zase je? Zase nejaka nepodarena miniaktualizacia?. Robte s tym nieco je to des
  4. Ukol - Vlastni alespon 3x shromazdiste

    Tak tento ukol ma dostal do kolien. 3x shromazdiste je teda mazec. Je na to potrebne vela miesta, 10,000 houbicek a odmena 90,000 minci. Smiesne. Kde v tejto faze hry zobrat miesto 5x7 a to hned 3x... Brrrr.
  5. Neaktuální Zjednodusenie preklikavania medzi ulohami

    Nebolo by od veci keby trochu zjednodusili preklikavanie uloh. Stacila by sipka na posun medzi ulohami, oproti zdlhavemu preklikavaniu medzi jednotlivymi ulohami. Myslim ze nie som jediny kto by tuto zmenu uvital.
Nahoru