• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Tirhaz

    Záhada Tirhaz

    Drazí lidé a elfové, deník ELVENAR DNES ve svém ranním vydání uveřejnil šokující zprávu: Elvenarský princ se ztratil! Dědic elvenarského vládce se pohřešuje! Dnes ráno, když šly komorné vzbudit následníka elvenarského trůnu, čekalo je nemilé překvapení! Princova postel byla prázdná! Král...
  2. Tirhaz

    Fénix Fénix: Studna přání

    nejvíc se mi líbí tahle budova :D Tirhaz
  3. Tirhaz

    Společenství hledá hráče

    Legie věčného ticha Nejsi spokojen ve svém společenství? Hledáš prima partu? Šikly by se ti odměny z turnajů? Jsi aktivní? Hra tě baví? Jsi do 500. místa v žebříčku? ZKUS TO U NÁS! MOTTO: SPOLEČNĚ Zájemci o členství: - akceptovat záměry cechu - aktivita - nejlépe do 500. místa v žebříčku...
  4. Tirhaz

    Just for fun :-)

    Jsi aktivní hráč? Jsi bez společenství? Nejsi spokojen ve svém společenství? Máš u nás známého, či kamaráda? Přidej se k nám. Rádi Tě u nás přivítáme. Spolupráce a vzájemná výpomoc samozřejmostí. Neváhej a o pozvánku napiš hráčům: colver, Radhark, guguma, Tirhaz
  5. Tirhaz

    Just for fun :-)

    Společenství Just for fun :-) přijme nového člena. Hledáme aktivního každodenního hráče s vysokými ambicemi, který se hře opravdu věnuje. Občas je ochoten pro své město utratit nějaký ten diamant a denně se věnuje sousedské výpomoci. Nejideálnější suroviny: prkna, hedvábí, prach. Minimální...
  6. Tirhaz

    Nelze ověřit orčí portál

    Asi před dvěma hodinami jsem si všimla chyby...portál orků na 1.lvl se rozsvítí a zhasne, rozsvítí a zhasne...že by nějaká chyba? Už jsem vyjela ze hry a najela zpátky, ale dělá to pořád. Svět-Arendyl.
  7. Tirhaz

    Opraveno nelze se přihlásit do hry

    asi před deseti, patnácti minutami mě to vykoplo ze hry a nemůžu se do ní přihlásit...prý nelze se dostat na server...hlásí mi to chybu...
  8. Tirhaz

    Přání Tirhaz

    Než k nám přišel Elvenar svět byl chud a svět byl stár. Již rok si můžem s Elvenarem hrát a svět rázem bohatší je a svět je mlád. Dychtivostí oči září co přijde dál, co za novinky přináší nám Elvenar. Člověk i elf se těší plesající, když do Elvenaru zavítají noví osadníci. Z reality nudné...
  9. Tirhaz

    Nová rasa Džinové

    Malovat neumím :D...ale džiny každý zná...je to spojení kouzelníků a bojovníků...mají rádi drahokamy, prach a elixíry.
Nahoru