• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Scratka

    Teleportace rozvinuté budovy

    Zdravím, nevíte někdo, zda když použiju kouzlo teleportace na rozvíjející budovu, zda se mi do inventáře vrátí i ty artefakty - nerada bych o ně přišla. Nebo se mi teleportuje rozvinutá budova tak jak je? Předem děkuji za odpověď.
  2. Scratka

    Arnor

    Ahoj, hledáme hráče pro pohodovou hru, férové obchodování a motivaci několikrát týdně.. Turnaje, věž a dobrodružství hraje každý podle času a když se někdo nezúčastní, hlavu mu neutrhneme. Turnaje hrajeme tak na 3-4 truhly, takže pohodička, žádné honění se za body :cool: Pokud máš zájem...
  3. Scratka

    Společenství Arnor

    Ahoj, přijímáme aktivní hráče pro sousedskou výpomoc a férové obchodování. Máte li zájem o členství, pošlete pozvánku, nebo mi napište. Zvažte, zda opravdu budete aktivně hrát, aby to nebylo na týden. Můžu uvolnit až tři místa.
  4. Scratka

    Arnor

    Ahoj, hledáme nové aktivní spoluhráče...Stačí poslat žádost ;-)
  5. Scratka

    Společenství Arnor hledá nové členy

    Založila jsem společenství, abych mohla obchodovat se sestrou. Hrajeme jen tak pro zábavu a podmínky mimo toho být aktivní, pomáhat sousedům a férově obchodovat nemáme žádné. Snažíme se hrát každý den....Poslala jsem několik pozvánek a zatím se přidal jeden člen. Jestli se k nám chcete přidat...
Nahoru