• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. papap

    Max. počet provincií na rozšíření

    Jak je možné že v Arendyllu mám max počet 469 provincií na rozšíření a ve Winyandoru jen 457 a už dál nemohu? To je tak v pořádku,já myslel že tam ještě jedno rozšíření bude...
  2. papap

    Zavedeno Motivace přes upozornění

    Mám jeden nápad na urychlení motivací přes upozornění,určitě takto nemotivuji sám,takže by to bylo zlepšení pro více hráčů.Já když motivuji sousedy ve světě a někdy i hráče ve spolku,tak motivuji přes upozornění a zlatou packu,jenže když se dostanu do města jiného hráče,tak vlevo nahoře pod...
  3. papap

    Opraveno Výzkum orků a goblinů

    Názvy dvou výzkumů nejsou přeloženy do češtiny.Jedná se o vylepšení manufaktur na elixír a drahokamy.
  4. papap

    Nelze ověřit Nezobrazuje se zvýšení bonusového zboží v turnaji

    Když dojde ke zvýšení bonusu bonusového zboží při turnaji,tak se informace nezobrazí.
  5. papap

    Pěkný bordel v turnajích

    Co to je?Dnes večer začal křišťálový turnaj udělal jsem pár provincií a pak odešel,teď když jsem se vrátil ke hře,že dodělám další,tak mi to hlásí že žádný turnaj neni a za skoro 7 dní bude svitkový turnaj,může mi to někdo vysvětlit?
  6. papap

    Zavedeno Novinky

    Jen takový jednoduchý návrch.Nemusela by se zobrazovat po každém nahrání hry ta zpráva o novinkách,je to dosti otravné a myslím,že normálnímu člověku stačí si to přečíst jednou a už ví co a jak.Takže po odkliknutí na ok,by se to už nemuselo zobrazovat...
  7. papap

    Problémy s grafikou hry

    Zdravím,vyskytl se mi takový problém a nedokážu si ho vysvětlit.Včera jsem normálně po hraní ukončil hru a dnes po zapnutí se mi obraz hry sám přiblížil,musel jsem o dva stupně oddálit,aby to bylo stejné jako předtím.A grafika,ikdyž mám efekty nastaveny na vysoké není tak ostrá jako byla...
  8. papap

    Společenství Zbytečné překlikávání stránek při každé výpomoci [předáno]

    Tato věc už mě trápí delší dobu.Když při dávání výpomoci ve společenství musím po každé klikat na šipku,abych se posunul na další stránku.Když splním výpomoce na první stránce a pak kliknu na stránku dvě,tak by to mohlo fungovat tak,že bych na té stránce zůstal dokud nekliknu na další.Je to...
  9. papap

    Dost zbytečné úkoly

    Zdravím,mám dotaz.Mám zrovna splnit jeden (připadá mi dost mimo) úkol,který nejde odmítnout.A zní ztratit v boji 33 kněží a 11 paladinů.Každý typ bojovníků na splnění zvlášť.Nevím jak se to přičítá,ale už dřív na víckrát jsem ztratil min. 20 kněžích a nic se nepřičetlo.Tak jsem si myslel,že to...
  10. papap

    Není chyba Rozšíření zmizelo a není

    Tak toto se mi ještě za celou dobu hraní nestalo a docela mě to dost štve.Hraji chvilku ve světě Winyandor a akorát jsem vyzkoumal rozšíření města tři a pak po minutě když jsem ho vložil do města,tak těsně po vložení to hodilo hlášku omlouváme se nastala chyba,nebo tak něco a když se to hned...
  11. papap

    Představení Papap

    Zdravím všechny hráče této skvělé hry.Jmenuji se David Krátký,je mi 36 let bydlím v rodinném domku,ve Středních Čechách v městečku jménem Krásná Hora nad Vltavou.Mezi mé záliby patří focení a s tím spojené toulání v přírodě hlavně po krásném českém kraji,miluji všechny možné zvířata,mám rád...
  12. papap

    Vše okolo Relikvií

    Jen tak mě napadlo,udělat na tržišti další místo,kde by se nechali měnit relikvie,ale to už by bylo asi moc brutální a i pak jednoduché :D ,ale jako nápad docela zajímavé,si myslím.Nechtěl jsem zakládat téma v nápadech,jelikož by to stopro neprošlo,tak jsem založil zde diskuzi o relikvií,jestli...
  13. papap

    Nelze ověřit Mizení části staveb

    Zdravím,také se Vám stává jako mě,že mi sem tam jakoby mizí části staveb?Když budovu přesunu a vrátím na místo,tak po chvíli opět její kus zmizí a stává se mi to u více druhů staveb.Znamená to že mám ve městě něčeho moc nebo něco špatně nebo je to chyba hry.Děkuji za info Na obrázku označeno...
  14. papap

    Neaktuální Rozšíření města

    Jen tak mě napadlo,při rozšiřování města,jak je ten čtverec,jestli by nebylo dobré,třeba držením tlačítka myši a její posouvání tu plochu měnit.Že by třeba vznikl jakoby obdélník na rozšíření města atd.Příklad-mám u sebe pět manufaktur na výrobu mramoru a potřebuji je vylepšit na další...
Nahoru