• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. papap

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    zdravím, omlouvám se že to píši sem, ale nikdo mi neodpovídá a už mě to docela štve. Jde vám spustit hra? Mě po spuštění se objeví zatmavená obrazovka, kde je jen text, už půl dne to trvá...
  2. papap

    Diskuze Verze 1.132

    Jako dělejte s tím něco, po spuštění hry se zobrazí tmavá obrazovka a kde je jen rozhozený text a to už trvá skoro celé odpoledne. Poslední dobou je to fakt hrůza, jen chyby a bordel ve hře...
  3. papap

    Diskuze Verze 1.122

    jj, je. A je to i jinde...
  4. papap

    Diskuze Verze 1.122

    já hraji na pc.
  5. papap

    Diskuze Verze 1.122

    ahoj, to je chyba nebo není, že v tom okénku co probíhá souboj v turnaji, kde je možnost zásobovat nebo bojovat a i v turnajovém žebříčku, tak ty obrázky jako by splývají s pozadím. A tím pádem je hůře vidět. Sice jsou vidět, ale je to nepříjemné...
  6. papap

    Diskuze Verze 1.120

    ve hře jak máš vlevo nahoře profil, tak pod tím zprávy, ta ikona obálky. Ale už je to jedno, už mi odpověděl lovec krys...
  7. papap

    Diskuze Verze 1.120

    myslím zprávy přímo ve hře. Tam mi to dělá neplechu a dříve v pohodě. :)
  8. papap

    Diskuze Verze 1.120

    zdravím, jen se zeptám, to je chyba, že kdy smažu ze zpráv nějaké téma a jakmile tam někdo přidá příspěvek, tak se mi opět objeví ve zprávách? Jestli to není chyba, tak je to teda pěkně otravné...
  9. papap

    Zadávání výroby hromadně

    Já jsem pro, také jsem o tom přemýšlel a dost by to ušetřilo čas. Já vždy vybírám a zadávám jako první živoucí zboží a až pak normální, takže takto by to nevadilo. A kdyby bylo možné si to zapnout nebo nechat vypnuté, tak pro ty co to nechtějí by to bylo ok. :)
  10. papap

    Nelze se přihlásit do hry

    To je mi jasné, já jen reagoval na tu grafickou kartu před rokem 2013...
  11. papap

    Diskuze Verze 1.116

    už i pc... :-)
  12. papap

    Nelze se přihlásit do hry

    Nevím, jestli to je myšleno na mě nebo na zakladatele tohoto tématu. Ale já mám PC letos jako novinku, mám ho tři měsíce starý, takže problémy kvůli grafice mít určitě nebudu. A že bych přecházel znova na mozillu, když jsem rád že jsem od ní dřív odešel, jelikož je to hrozný prohlížeč a to po...
  13. papap

    Nelze se přihlásit do hry

    Mě se před chvílí začalo dít toto, hru spustím a v místě kdy se nahrává, na čísle 25 se zastaví a nahraje se asi za půl minuty. Nějaké budovy se nezobrazují, vše je pomalé a i nějaké obrázky se nezobrazí, třeba když zadáváte výrobu v poslední rase a výzkum se nahraje do půlky a konec...
  14. papap

    Diskuze Verze 1.116

    to proběhla nějaká menší aktualizace nebo co. Že přes den hra v pohodě a teď jí spustím a v místě kdy se nahrává hra, na čísle 25 se zastaví a nahraje se asi za půl minuty. Nějaké budovy se nezobrazují, vše je pomalé a i nějaké obrázky, když zadáváte výrobu v poslední rase se taky nezobrazují...
  15. papap

    Diskuze Mlžný les

    co to je za blbost.Udělal jsem pár úkolů dneska a teď mi to hodilo hlášku,že další úkol bude dostupný až zítra. Jsem myslel že úkoly jedou furt, pěkná hovadina...
  16. papap

    úprava kouzla portálový bonus

    Jo taky bych se na to vykašlal,kdyby šlo o něco jiného,ale rozšíření si jen tak nenechám utéci...
  17. papap

    úprava kouzla portálový bonus

    Právě se mi to stalo.Po přechodu do výzkumu senát u ambasády a v minulém výzkumu mi zůstal výzkum rozšíření města.Myslel jsem že doklikám požehnáním.Jednoznačně podporuji. :-)
  18. papap

    Diskuze Verze 1.103

    Ono to vybírání odznaků je pomalé hned od začátku DS oproti předchozímu,ale tohle je uplně v háji...
  19. papap

    Diskuze Verze 1.103

    ta aktualizace se asi moc nepovedla,po aktualizaci když chci v dobrodružství vybrat více cetek,tak po vybrání jedné,samo pole zmizí a až po následném otevření,zmizí zelená fajfka,že bylo sebráno a takhle je to při každém...
  20. papap

    Diskuze Verze 1.100

    Koukám nová aktualizace a odměny z turnaje nikde...:D
Nahoru