• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. GorGlin

    Příliš stará aplikace

    Ahoj, nemůžu spustit město na betě. Je tam odkaz přímo na appstore kde ale není nic ke stažení. Když kliknu na hrát jsem zase na zz serveru a jediné co můžu udělat je jít zase do appstore Jak tenhle spatny vtip ukončit?
  2. GorGlin

    Obtížnost bojů v turnaji

    Nemáte někdo uložený vzorec který tu někdo vyvěsil, jak se počítá obtížnost střetu v turnaji a potažmo i ve věži?
  3. GorGlin

    Předáno Kapacita zásobníku na rozbité úlomky.

    S ohledem na aktuální změny ve hře mi tohle případá jako věc s tím těsně spojená. Úlomky run dostáváme od 1 řekněme do 5 z turnaje, událostí, řemeslné výroby... S ohledem na to že většinou je cílem získat 10 na vytvoření nové runy, často o úlomky přicházíme, když jich dostanu najednou víc, než...
  4. GorGlin

    Ikony v poště v aplikaci

    Ahoj, mám dotaz, co znamená ta "prázdná" ikona. Hromadná zpráva má faborek, případně skupinu postaviček s číslem pro kolik lidí pošta je. Když si píšu s jedním hráčem, je tam jeho ikona. Ale hned po odeslání je tam jen takový stín. Pokud tam zůstane, co to znamená? Druhý hráč mi neodpověděl...
  5. GorGlin

    Zdvojení udměny v řemeslné výrobě

    [Shrnutí] – Když vyzvednu tajemný objekt, můžu navíc získat co jsem naposledy vyrobil v řemeslné výrobě. [Podrobnosti] - V okamžiku vyzvednutí tajemného objektu budu mít možnost 50% že navíc získám to, co jsem naposledy vyrobil v řemeslné výrobě. [Důvody] - Na fóru se neutále řeší nedostatky...
  6. GorGlin

    Soutěž GorGlin

    Já bych rád popřál všem z Elvenaru. Hráčům, tvůrcům, adminům z fóra i wiki. Díky vám všem tahle hra běží a já jsem vám za to vděčný. Potkal jsem tu řadu skvělých lidí a mám tuhle hru vážně rád. Všem vám přeji krásné Vánoce báječnou oslavu Silvestra a vše nejlepší do nového roku. Ať je pro vás...
  7. GorGlin

    Kouzelný dárek

    Rád bych poděkoval za otce pralesa, je to nádherná budova a ještě před zavedením královské rekonstrukce jsem ho zbořil, s myšlenkou že přijde znovu. Ale ne a v eventech byli všechny možné alternativy jen ne původní otec pralesa. Konečně ho získám a matka pralesa bude mít své místo Děkuji
  8. GorGlin

    Překlep u Líhně

    Ahoj, všiml jsem si, že cena T8 u posledního lvl je 8.9000. Asi je to překlep, tak na to upozornuji. GorGlin
  9. GorGlin

    Upřednostňování ukouzlenych budov při výpomoci.

    Dobrý den všem, mám návrh, aby při packování byli přednostně zkrášleny budovy s kouzlem magický dar.
  10. GorGlin

    úkoly mám nesplněné, ale zelene

    Verze aplikace:1.134 Operační systém:[/B android Herní svět: W i A Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 Detailní popis chyby:Prihlasim se do hry a záložka je zelená jako bych měl splněné úkoly. Ale nemám. Kroky, které vedou k chybě: 1. Přihlášení do hry
  11. GorGlin

    Kvetoucí obchodní cech

    Já dnes dám vyrábět poseldní elementály, pak mi bude travt asi 12 dni kdy budu z ksichtů lisovat medaile a můžu sundat centra. Pak mi ještě zůstane brána, ale to mi je fuk, páč bude místa dost na přestavbu i vysazení všech dočasných budov.
  12. GorGlin

    rasova výroba týmový duch

    Verze aplikace:1.129 Operační systém: android Herní svět: Winyandor Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 2 Detailní popis chyby: Jsem v poslední kapitole a vyrábím rasovku v sadách, takže po pěti. A když jsem sklidil tak počet na skladu není dělitelný pěti. Uz se mi to stalo před několika dny...
  13. GorGlin

    Přispívání VB do divů

    Dobrý den všichni, chtěl bych to rozvinout debatu kolem výměny vědomostních bodů v divech. Hraji hru už docela dlouho a setkal jsme se s velkou řadou přístupů od různých hráčů a skupin. Předpokládám, že k jejich postoji vedli různé informace a priority, a tak by mě zajímalo jaké jsou vaše...
  14. GorGlin

    Informace o specializaci jednotek

    Ahoj, mám problém s informacemi o jednotkách s aplikaci. Když si nejsem jistý jaké bonusy ta či ona jednotka má a kliknu na info, v aplikaci mám jen dve řady symbolu zkřížených mečů. Dryáda má pět symbolů u těžkooděnců a tři u mágů. Jasně, vím, že poslat tam ducha není dobrý nápad. Oproti tomu...
  15. GorGlin

    Happy cech

    Zdravím, hledáme lidi do cechu. Jak to tak bývá hledáme aktivní hráce co se účastní a spoustu věci co je všude. Naše aktuální, exlusivní nabídka je že vezmem skupinu. Jeslti máte lidi co nechcete opustit, mužete je vzít s sebou. Dejte vědět, můžeme si vzájemě prospět. GorGlin
  16. GorGlin

    Mazání neaktivních měst

    Navrhoval bych aby se města hráčů kteří hru opustili smazala. Když je město neaktivní několik let, chápu, že se pořád hráč může vrátit, ale krom toho že to není moc pravděpodobné, věřím, že lze v pravidelch ošetřit, že se bude muset smířit s druhým začátkem na kraji světa. GorGlin
  17. GorGlin

    Opraveno Nepřipsali se mi odměny za turnaj

    A. Verze hry: 1.100.3 B. Prohlížeč a jeho verze: Firefox 74.0 C. Verze Flash Playeru: Verze 32.0.0.344 D. Operační systém: WIN 10 Pro E. Rozlišení obrazovky: 1366x758 F. Herní svět: Winyandor G. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 1 H...
  18. GorGlin

    Opraveno Padající apka při načítání města

    Verze aplikace: 1.64 Operační systém: Android Herní svět: Winyandor Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5:5 Detailní popis chyby: Když se chci přihlásit do města tak mi aplikace dojde na 3/15 a spadne. Co je zajímavé, mám tenhle problém jen v jednom městě. Konzultováno s jinými hráči a mobily a...
  19. GorGlin

    Nelze ověřit Výpomoc v mobilní aplikaci

    Verze aplikace:1.50 Operační systém:Android Herní svět: Wilyandor Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5:5 Detailní popis chyby: výpomoc v aplikaci lze dát trojím způsobem. 1. přes seznam členů společenství 2. přes mapu 3. přes upozornění první dva způsoby fungují stejně, ale ten poslední ne...
  20. GorGlin

    Duplikát Obchodní zprávy

    Zprávy z obchodu a spolupráce mezi mest jsou pomíchané. Myslím, že pro přehlednost by pomohlo, kdyby bylo možné odfiltrovat jedno od druhého. Nechci ztrácet přehled o lidech co mi dali výpomoc jen proto že jsem aktivní na trhu.
Nahoru