• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Město Zrušení omezení maximálního počtu rozšíření za dokončené provincie

    Prozkoumal jsem 457 provincií a narazil na limit 60 rozšíření za prozkoumané provincie. Vzhledem k tomu že rasy budou pravděpodobně přibývat do konce provozování Elvenaru a na rasu přibudou z výzkumu 2 rozšíření budou za chvíli rozšíření z průzkumu citelně chybět. A tak navrhuji zrušit limit...
  2. Systém boje Postupné dobývání [předáno]

    Nový systém boje je jedním slovem katastrofa a to hlavně z důvody obrovské přesily protivníků Jak už Ino vysvětlilo je to kvůli tomu že hráči jsou v provinciích moc daleko a tak je potřeba je zabrzdit . Ale způsob že nelze vyhrát a nemoci se dostat dál je hodně neštastný. Proto mám nápad :)...
  3. Nejde se mi přihlásit

    Při pokusu se přihlásit mi to hra napíše : Hráč s tímto jménem neexistuje. Zkus to prosím znovu. Posléze pak Přiliš mnoho pokusů o přihlášení skus to za 5 min. Zná někdo tenhle problém ? Tak už jsem na to přišel zadával jsem špatné heslo :) Ta hláška je docela matoucí.
Nahoru