• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Opraveno Zmizení bodů a klesnutí níže v žebříčku

    Jen by mě zajímalo jestli mám riskovat upgrade dalšího divu .Abych se neprouupgradoval k 0 bodům v divech.
  2. Opraveno Zmizení bodů a klesnutí níže v žebříčku

    Také jsem zaznamenal úbytek zhruba 20 k bodů a přijde mi že je něco špatně z divy .Včera jsem měl 112k +- dnes 93 190 a prostým součtem vychází 112 484. Už jsem měl obavu jestli jsem něco omylem nezboural ,ale vše je při starém. V rpůběhu ztráty bodů probíhal upgrade kláštera .Chybí 19294 bodů...
  3. Diskuze Elementálové

    No hlavně zapoměli přidat místo kam rozšíření umístit , mám 3 v zásobě a neni je kam dát .
  4. Město Zrušení omezení maximálního počtu rozšíření za dokončené provincie

    Nedokážu posoudit záměr tvůrců a jestli byl nějak definitivně určen už na počátku hry ,ale zatímco u omezení počtu rozšíření tomu asi tak bude tak u počtu ras tomu moc nevěřím ,protože to vymýšlí za pochodu. A zatím se s každou další rasou celková plocha pravidelně rozšiřuje o řádek jednou dole...
  5. Město Zrušení omezení maximálního počtu rozšíření za dokončené provincie

    Prozkoumal jsem 457 provincií a narazil na limit 60 rozšíření za prozkoumané provincie. Vzhledem k tomu že rasy budou pravděpodobně přibývat do konce provozování Elvenaru a na rasu přibudou z výzkumu 2 rozšíření budou za chvíli rozšíření z průzkumu citelně chybět. A tak navrhuji zrušit limit...
  6. Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    Je v aplikaci turnaj ? Nějak ho nemůžu najít. Jinak je to udělaný perfektně ovládá se to výborně.
  7. Tešíte se? Kouzelníci a Draci přicházejí !!!

    A já myslel že konečně přijdou ti zombíci a upíři :)
  8. Opraveno Kasárny - Starodávný lesní duch

    Myslel jsem si to , že to asi nepůjde. Čím mám ale likvidovat kombinaci lehkooděnců a obrněných střelců , která je nejobvyklejší v tomhle turnaji teda opravdu nevím. Třeba by měli tvůrci hry nějaký nápad :)
  9. Opraveno Kasárny - Starodávný lesní duch

    Šlo by aspon upravit trochu turnaj aby protivníky byly jednotky které jdou efektivně likvidovat jinými jednotkami jak duchem ? Protože po všech těch úžasných změnách "k lepšímu" jsou čarodějnice totálně k ničemu šermíř a lučištník jsou sice použitelný a rádi umíraj takže zbývá golem a duch . A...
  10. Vodění za ručičku

    No za diamanty :) paradoxně jsem díky tomu ještě stihnul starou cenu 2000 za kus . Dneska bych už je navíc ani nekoupil protože mám 4 na limit :)
  11. Vodění za ručičku

    Narazil jsem na podobný problém v době haloweenu , šel naštěstí pořešit ale z mého pohledu by bylo fajn kdyby těch úkolů kde se mají zvyšovat budovy bylo co nejmín. Byl jsem zrovna v orcích a měl zbouranou půlku kulturních budov abych měl kam ty výrobny houbiček a orkohřiště dát a konečně se z...
  12. Diskuze Přepracování bojového systému

    Co jsem nějak nepochopil je proč se čarodějnicím zkrátil dostřel ze 4 na 3 . Už takhle se z nejlepší stala totálně domršená jednotka a tohle tomu nasadilo absolutní korunu . Na automat jsou prakticky nepoužitelný a i ručně je to opruz . Kdyby ji zrušili vyšlo by to stejně.
  13. Diskuze Přepracování bojového systému

    Mají kliku že mi nevzali ty rozšíření co jsem nakoupil nad současný limit , no asi by to ani nešlo když tam stojí budovy :) Ale zdražit z 2000 na 11000 je masakr , to nikdo nekoupí .O provincie už nebojuju ty kupuju , za tu dobu než se prozkoumá na to v pohodě našetřím . // odstraněna zbytečná...
  14. Kolik kdo máte provincií?

    273
  15. Systém boje Postupné dobývání [předáno]

    Nový systém boje je jedním slovem katastrofa a to hlavně z důvody obrovské přesily protivníků Jak už Ino vysvětlilo je to kvůli tomu že hráči jsou v provinciích moc daleko a tak je potřeba je zabrzdit . Ale způsob že nelze vyhrát a nemoci se dostat dál je hodně neštastný. Proto mám nápad :)...
  16. Diskuze Přepracování bojového systému

    Ono pro zlepšení hratelnosti v turnajích by stačilo aby nepřátelé byly bud unisono jeden druh nebo max kombinace dvou druhů jednotek .Pak to automat dá , nebo se to nechá nakombinovat s jednotkou co útoky nepřátel vydrží. Ale kombinace tří druhů je na automat nehratelná . V provinciích to klidně...
  17. Diskuze Přepracování bojového systému

    Tak ono vůbec nejvíc špatně na celé té změně je , že hráči tu jsou hlavně kvůli zábavě a ne kvůli pocitů frustrace ze změny kterou nechtěli. Dá se zvyknout na všechno to je pravda ,ale Ino by mělo vycházet z myšlenky že my tu nejsme kvůli němu jako testovací králíci pro jeho pokusy vyrobit...
  18. Diskuze Přepracování bojového systému

    Myslím si že tomu věnovali energii úplně zbytečně , protože je to nepoužitelný . V turnaji mi zhruba v půlce co obvykle došli vojáci takže to budu bud muset kupovat , nebo rezignovat na obvyklý počet dobývaných provincií . Samozřejmě turnaj bojuju na automat , ručně se s tím mazat nemám čas. V...
  19. Diskuze Přepracování bojového systému

    Řekl bych že jedinný z čeho mám obavy je , že budu muset boje bojovat ručně , protože na automat budou vysoké ztráty popřípadě porážka. Bojovat ručně s nějakou strategií mi nevadí , nakonec tady jsou boje neskutečně primitivní , kdo hrál někdy tahovku jako Heroes &Might and magic ví o čem mluvím...
  20. Diskuze Prastaré divy

    Pořád přemýšlím jaké divy postavit . Zatím jsem nepostavil žádný a runy mám jen na křištálový maják a klášter boj. mnichů. Ale tyhle divy mi nepřijdou moc výhodný a je mi jasný že všechny je na mapu nedostanu na to nebude dost místa. Bohužel jsem nikde nenašel jak se s úrovní zvedají bonusy...
Nahoru