• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Kotlík

    Ahoj, je zde druhý týden výroby lektvarů a maximální spokojenost, vždy co si namíchám s nejvyšším % šance na uvaření, opět padlo. Tak jsem si uvařil lektvary a tento týden mne vyšly 4. použil jsem 30k úlomků, vrátily mne 3k. Lektvary: remeslná standartní zboží 69,9%-7,5h, základní živoucí...
  2. Diskuze Kotlík

    Já jsem spokojený, vždy je třeba přemýšlet dopředu, kdy a jak které využít. Např. jsem chtěl manu a živoucí a to mne také padlo a uvařil jsem to těsně před vyzvednutím, následně jsem hodil výrobu na 3 hodiny a šup získal jsem navíc, tak jak jsem potřeboval. Teď v rámci studia jsem hodil do many...
  3. Shromaždiště

    Ahoj, bylo by docela fajn, udělat nějaký filtr v přehledu shromaždiště, např. budovy s manou, semínkem nebo jinou výrobou nebo hlavní budovy událostí apod. Vždy musím najíždět myší na každou schovanou budovu a následně zjišťuji co přináší, při 22 stránkách shromaždiště se to nedá zapamatovat. A...
  4. Diskuze Verze 1.166

    Ahoj, pěkně opravy chyb je potřeba, já se tak těšil na příchod kotlíku nebo Sezóny. No uvidíme třeba za dalších 14 dní.
  5. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Za mne dobrá novinka, sice pokud chcete mít efektivnější buff, tak musíte investovat i vedlejší suroviny, ale hráči co mají vyrobenou do zásoby si myslím, že není problém, respektive i ti, co hrajou nějkolik let. Stejně tak season je super, Je tam možnost si koupit i za 2,5k diamantů pás, kde...
  6. Diskuze Verze 1.165

    Zřejmě, kdybchom měli v práci také volno, tak by bylo fajn.
  7. Diskuze Verze 1.165

    Ahoj, zajímalo by mne, kdy bude další aktualizace hry. Zpravidla je co 14 dní, teď už je to trošku delší doba. Bylo by super to dát jako vánoční dárek a rovnou kotlíkem nebo novou funkci Sezóna.
  8. Ukončení podpory Flash

    Ahoj, jistě již všichni četli, že Adobe ukončuje podporu Flashe v prohlížečích. Jen by mne zajímalo, jestli se již pracuje na nějaké náhradní alternativě, aby společnosti, které vydávají prohlížečové hry, které vyžaduji Flash? Definitivní ukončení v roce 2020. Takže bezmála dva roky do konce...
  9. Runové úlomky

    Ahoj, divy z počátku zabírají dost místa, ale pokud je budeš postupně vylepšovat, tak ti nahradí mnohem více místa-budov. Například divy s populací nebo kulturou. Zaberou málo místa v poměru co ti potom zpětně vynahradí. za jednu obytnou budovu v 21 lv mám jen 900 obyvatel a div "Horské sídlo mi...
  10. Kolik kdo máte provincií?

    Ahoj, já jich mám '249. Majasek
  11. Diskuze Verze 1.34

    Ahoj, vůbec nevidím nic špatného na tom, že nová aktualizace zahrnuje v truhlách diamanty. Jak již bylo psáno, jde o vývoj hry do předu. Je to prakticky v každé online hře. Vždy se najdou negativní ohlasy. A určitě vývoj hry opravdu nefunguje tak, aby v každé hře vše poslali stálým hráčům. To by...
  12. Kráslovství hvězd

    Ahoj, rádi bychom přivítali do našeho společenství nové aktivní hráče, abychom mohli mohli prosperovat jak kvalitní a plnohodnotné společenství. Není vyžadována 24 hodinová aktivita, žádná podmínka ohledně vašeho umístění či neznalosti všech stránek hry. Ve všem poradíme. Důležité je si...
  13. Království hvězd

    Společenství nově zrozeno dne 7.9.2016. Nejsi ještě součástí žádného společenství? Přidej se, motivuj ostatní hráče a obchoduj se surovinami za výhodějších podmínek (1/1). Do budoucna plánujeme soutěže v rámci společenství. Návrhy a nápady jsou vítány. Jakmile nás bude více, budou postupně...
  14. 2. kolo

    3
  15. 1. kolo

    4
  16. Top spoločenstvá

    Pojď k nám :-) Majasek
  17. Království hvězd nábor

    Ahoj, založeno 18.1.2015 Máš zájem: napište veliteli nebo zástupci, velvyslanci. Nevyžadujeme 24hodinovou účast denně viz. pravidla níže. Výhody: - obchod mezi členy bez poplatku - motivační týdenní soutěže ve společenství Pravidla: - Denní motivace dle potřeb jednotlivého člena. - Pokud...
  18. Království hvězd hledá nové členy

    Pojď se bavit a postupně se probojovat na nejvyšší příčky. Pokud bude mít někdo zájem vstoupit do společenství tak napište veliteli nebo zástupci, velvyslanci. Nevyžadujeme 24hodinovou účast denně viz. pravidla níže. Pravidla: - Každý den prosím motivujte členy týmu-dle potřeb. - Neaktivita...
  19. Království hvězd hledá nové členy

    Ahoj, založeno 18.1.2015 Pojď se bavit a postupně se probojovat na nejvyšší příčky. Pokud bude mít někdo zájem vstoupit do společenství tak napište veliteli nebo zástupci, velvyslanci. Nevyžadujeme 24hodinovou účast denně viz. pravidla níže. Pravidla: - Každý den prosím motivujte členy...
Nahoru