• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. klapa

    Soul Society

    Ahoj, hledáme hráče, kteří by nám pomohli s věží, kterou děláme pravidelně každý týden až nahoru :). Jsme TOP společenství, kde se na všech cílech společně domlouváme a i společně podílíme, myslím si, že nic nehrotíme, vše je na dohodě, ale jak jsem psala ambice máme a tak hledáme hráče, kteří...
  2. klapa

    Soul Souciety

    Ahoj, hledáme hráče, kteří by nám pomohli s věží....momentálně děláme až nahoru každou třetí věž, ale rádi bychom i častěji :). Jsme TOP společenství, kde se na všech cílech společně domlouváme a i společně podílíme, myslím si, že nic nehrotíme, vše je na dohodě, ale jak jsem psala ambice máme a...
  3. klapa

    společenství NEZMAŘI

    Hledáme pohodové hráče, které hra stále ještě baví, motivují alespoň 5x za týden a zaměřují se na bonusovou výrobu, potřebujeme provětrat řady a nabrat svěží vítr :). Komunikace na chatu jsou vítaným bonusem. V případě zájmu se obracejte na mě, těšíme se na Vás klapa
Nahoru