• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. SchwarzRosen

    Zadání 2. Den

    Kasárny, dílna
  2. SchwarzRosen

    Zadání 1. Den

    Kerberos, Hlavní sídlo
  3. SchwarzRosen

    Zadání 5. úkol

    2 tržiště - jak lidí, tak elfů, vysoká zvonice - úroveň 6 a výš - prastaré divy lidí vílí portál - úroveň 1 - víly Body: 10
  4. SchwarzRosen

    Zadání 4. úkol

    Vílí portál - úroveň 4, Manufaktura na hedvábí - úroveň 15 - elfové, Enarovo velvyslanectví - prastaré divy lesních elfů, Trůn vznešených lidí - zapomenuté prastaré divy Body: 12
  5. SchwarzRosen

    Zadání 3. úkol

    Jsou to všechno kulturní budovy - palác obřího šneka - víly, brána manepiky - lesní elfové, lapač raptorů - orci Body: 6
  6. SchwarzRosen

    Zadání 2. úkol

    Dělnická chatrč, lidé, 5. úroveň a hlavní sídlo, elfové, 10. úroveň Body: 6
  7. SchwarzRosen

    Zadání 1. úkol

    Továrna na prkna, lesní elfové, úroveň 1 Body: 3
  8. SchwarzRosen

    Diskuze Verze 1.21

    Tak to bude na zabití, toho se snad ani nechci dožít =oD
  9. SchwarzRosen

    Neverland

    Společenství Neverland hledá nové aktivní hráče. Nejsme žádní nováčci, společenství vzniklo téměř na počátku světa Winyandor, já osobně hraji něco přes rok (napřed na serveru Arendyll, poté jsem se "přestěhovala" na Winyandor). Pár z našich členů to se mnou ve společenství táhne od začátku...
  10. SchwarzRosen

    Diskuze Verze 1.21

    Tak vracení se ve výzkumu mi aktuálně žíly netrhá, stejně stojím kvůli surovinám, samozřejmě kdybych nestála, tak bych na to měla asi jiný názor. Co mi vadí je, že ač mám dvě vojenské budovy - kasárna a cvičiště, tak cvičím jen jakoby jednou budovou, jestli mě chápete. Prostě na cvičišti si dám...
  11. SchwarzRosen

    Zadání Soutěž o nejlepšího osmisměrkaře

    Pohodičku při hře všem hráčům přeje elvenar tým
  12. SchwarzRosen

    Bonusová otázka

    213
  13. SchwarzRosen

    Soutěžní křížovka

    1. Haugur 2. Elvenar 3. Zboží 4. Pocestných 5. Drahokamy 6. Chrám 7. Mince 8. Dílna 9. Goblini Tajenka: Geocaching BODY: 10/10
  14. SchwarzRosen

    Rozstřel

    1545
  15. SchwarzRosen

    4. kolo

    F15
  16. SchwarzRosen

    4. kolo

    I14
  17. SchwarzRosen

    4. kolo

    K7
  18. SchwarzRosen

    3. kolo

    Tajenka: Sindri Slova: trpaslík, paladin, kasárny, drahokam, kerberos, velitel
  19. SchwarzRosen

    2. kolo

    5
Nahoru