• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Laqhren

    Bojove bonusy z kotliku vymazou ostatni bonusy? (budovy+fenix)

    V kotliku jsem vypila lektvar 'mela divokych stvoreni' (jeste jsem mela aktivovane dalsi dva, ale ty se netykaji bojovych bonusu): Mela jsem predtim postavene aktivni budovy: osvicenou strelnici, velky magicky nasobitel a trpaslici zbrojir a k tomu nakrmeneho fenixe. Po aktivovani kotliku...
  2. Laqhren

    Prihlaseni v browseru na androidu

    Zdravím, nemohu se přihlásit v puffin browseru z tabletu do elvenaru - důvodem je že jakýkoli pokus o načtení stránky skončí na přesměrování na playstore. Minulý rok toto šlo, jde to nějak obejít? Jedu na dovolenou, potřebuji používat zprávy, tak toto zamrzí.
  3. Laqhren

    Woodelvenstock Laqhren

    Salónek mezi zmrzlou pustinou a lesním rájem.
  4. Laqhren

    Opraveno Splneni ukolu 'drevena ulice' driv nez byl vyzkum vynalezen

    Verze hry: v1.14.6-(119199a) (2016-09-21 11:00) Prohlížeč a jeho verze: Firefox 49.0.1 Verze Flash Playeru: 23,0,0,162 Operační systém: Windows 10 Home Rozlišení obrazovky: 1600 x 900 Herní svět: Arendyll Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 1/1 Název úkolu: Nejošklivější města...
Nahoru