• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Laqhren

    Bojove bonusy z kotliku vymazou ostatni bonusy? (budovy+fenix)

    Aha moc dekuji, to je super ze uz je to opravene:)
  2. Laqhren

    Bojove bonusy z kotliku vymazou ostatni bonusy? (budovy+fenix)

    V kotliku jsem vypila lektvar 'mela divokych stvoreni' (jeste jsem mela aktivovane dalsi dva, ale ty se netykaji bojovych bonusu): Mela jsem predtim postavene aktivni budovy: osvicenou strelnici, velky magicky nasobitel a trpaslici zbrojir a k tomu nakrmeneho fenixe. Po aktivovani kotliku...
  3. Laqhren

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Skvele dekuju, tak snad se mi podari jeste dotahnout na devaty artefakt.
  4. Laqhren

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Male vybery jsou tentokrat mene vyhodne ohledne postupu ve hvezdach (jsou nejak za 60, 50, 40, nekdy 33, za 26 je snad jedinny vyhodny ale davaji vsechny jen jednu hvezdu). Velke vybery: za 121 davaji 4 hvezdy, tedy priblizne 30/hvezdu coz je vetsinou nejlepsi a velky za 139 je za 5 hvezd, tedy...
  5. Laqhren

    Prihlaseni v browseru na androidu

    Dekuji za rady, bouzel uz jsem si to pred dovolenou nestihla precist. Ale vyzkousim, bude se hodit pro priste, dokud jeste nebudou na appce zpravy:)
  6. Laqhren

    Prihlaseni v browseru na androidu

    Zdravím, nemohu se přihlásit v puffin browseru z tabletu do elvenaru - důvodem je že jakýkoli pokus o načtení stránky skončí na přesměrování na playstore. Minulý rok toto šlo, jde to nějak obejít? Jedu na dovolenou, potřebuji používat zprávy, tak toto zamrzí.
  7. Laqhren

    Woodelvenstock Laqhren

    Salónek mezi zmrzlou pustinou a lesním rájem.
  8. Laqhren

    Diskuze Verze 1.40

    Nemusi se vstavat uprostred noci, pokud se to nezmenilo, novy level je za 16 hodin, staci jeden den dat turnaj brzo rano a pozde vecer (v 8 rano a o pulnoci napr.) i kdyz neni to uplne prijemne, obcas se to da prezit =D A to co pises o ruznych jednotkach je pravda, casto me nastve kdyz poslu...
  9. Laqhren

    Zářijové soutěžinky

    77
  10. Laqhren

    Zadání 5. soutěžní obrázek

    Manufaktura na hedvábí lidí, úroveň 22
  11. Laqhren

    Zadání 4. soutěžní obrázek

    Bojová aréna (kulturni budova lidi, 4x3)
  12. Laqhren

    Zadání 2. úkol

    Banner spratelene rasy orkove a goblini (na obrazku je Ork se sekyrou, goblin se sitkou ve ktere je vila, za nimi je cerveny+modro-zeleny banner)
  13. Laqhren

    Zadání 3. úkol

    runy (runove kolo)
  14. Laqhren

    Zadání Bonusová otázka

    150
  15. Laqhren

    Zadání 4. úkol

    4
  16. Laqhren

    Diskuze O nejlepšího řešitele

    Prosim, u 4. ukolu je resenim napsat pouze pocet rozdilu? Z otazky to neni presne jasne (take je mozne prilozit obrazek se zaskrtlymi rozdily, vyjmenovat je / popsat souradnice:) )
  17. Laqhren

    Zadání 6. úkol

    1. Sidhe 2. inri 3. dry 4. hi 5. e
  18. Laqhren

    Zadání 1. úkol

    21 1 bod
  19. Laqhren

    Zadání 8. den

    Květinová kouzelnice Pokrok společenství (v turnaji)
  20. Laqhren

    Zadání 7. den

    Jezero odpocinku Rozšíření města
Nahoru