• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Společenství Mortloch

    Hledáme nového spoluhráče do našeho pohodového společenství. Každý týden hrajeme turnaj na 10 truhel, aktivně se účastníme dobrodružství společenství i věže. Napiš mi, rádi tě mezi sebou přivítáme :)
  2. Společenství Mortloch

    Hledáme ještě jednoho hráče do našeho týmu, napiš jestli hrát hraješ turnaje, věž i DS a máš rád fajn partu :-)
  3. Společenství Mortloch

    Uvolnilo se nám místo v našem společenství a tak hledáme jednoho až dva hráče, kteří nám pomůžou hrát věž věčnosti, turnaje i dobrodružství. Jsme pohodový spolek a snažíme se hrát turnaje na 10 truhel a věž na dvě patra. Potřebujeme aktivního hráče, který doplní naše řady, tak pokud se chceš...
  4. Mortloch

    Aktuálně hledáme dva nové aktivní hráče, kteří nám pomohou v turnajích i dobrodružstvích společenství. Je jedno kolik bodů máš, bereme aktivní hráče, kteří jsou pohodoví a doplní naše řady :-) Ozvěte se prosím přímo mně, těšíme se na vás :)
  5. Mortloch

    Zdravím budoucí spoluhráče, hledáme aktivní hráče, kteří se chtějí hrou bavit. Jsme pohodové společenství, které nabízí vzájemnou pomoc, férový obchod i cenné rady. Zúčastňujeme se turnajů i dobrodružství společenství a hledáme hráče, kteří nám pomohou splnit každou výzvu :) Máme i nějaké to...
  6. Společenství Mortloch

    Zdravím budoucí spoluhráče, hledáme aktivní hráče, kteří se chtějí hrou bavit. Jsme pohodové společenství, které nabízí vzájemnou pomoc, férový obchod i cenné rady. Zúčastňujeme se turnajů i dobrodružství společenství a hledáme hráče, kteří nám pomohou splnit každou výzvu :-) Máme i nějaké to...
  7. Diskuze Podzimní událost 2018

    Mám na vás dotaz, možná jsem slepá, ale koukám na to už půl hodiny a pořád tomu nerozumím :-D Ve druhém setu se dají dvě budovy sehnat za střepiny a dvě v denních úkolech. Svatyně Kirita byla již 1.10., tu jsem nezískala, ale dále ji vidím s otazníky, tedy bude asi ještě jednou. Ale co svatyně...
  8. Zadání Soutěž o nejlepšího osmisměrkaře

    Pohodičku při hře všem hráčům přeje Elvenar tým
  9. 2. den

    39
Nahoru