• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. PenyMarket

    Diskuze Podzimní zvířetník

    A co odměna z akademie kouzel? Já tedy zrovna teď nabídku klíčů nemám, ale ten soupis odměn se stále mění.
  2. PenyMarket

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Změnili asi úplně vše a to k lepšímu. :-) a začínám tedy uvažovat o tom, že si tu budovu i postavím.
  3. PenyMarket

    Diskuze Verze 1.111

    Tak jsem to zkusil. Budovy sice naskočily zpět, ale hrozně se zvětšily a já se proklínal, že jsem do toho vrtal. :) Pak jsem ale přišel na to, že stačí několikrát zmáčknout Ctrl+- (mínusové znaménko) a město se dá nastavit do libovolné velikosti bez mizejících budov.
  4. PenyMarket

    Diskuze Ambasády

    Několik hráčů se zde zmiňuje, že Nic ukončeno nebylo. Všechny setové budovy jsem KR zvedl o level výše.
  5. PenyMarket

    Nové fanouškovské stránky ke hře - Elvenstats.com

    Neví někdo proč je nefunkční ElvenStats? Bez něj bych to město aby se to tam vše namačkalo nikdy nepostavil.
  6. PenyMarket

    Diskuze Letní mořské panny

    Co je to ten opar vidění? Myslel jsem že je to ta vlnovka, ale to se jmenuje úlomky kouzel.
  7. PenyMarket

    Diskuze Konstrukti

    Takže i když se na PC zadá výroba v tom upraveném množství na mobilu to jde sklidit stále tak jak to bylo před změnou. Zatím :-)
  8. PenyMarket

    Diskuze Konstrukti

    Mají v tom hoši pěknej binec. Na mobilu mi 4 lvl. vyrábí 453 medůz na PC 351. Na mobilu na 4 lvl 10 000 Elvenária na PC jen 7 750. Teď si počkám jen 1 hoďku jestli se to i na mobilu v tom lepším kursu opravdu i vybere.
  9. PenyMarket

    Diskuze Konstrukti

    To proběhla přes noc zase nějaká super aktualizace či-co? Včera mi vyráběly motory na 4lvl 10 000 Elvenaria dnes jen 7 750 na 3 lvl. dokonce jen 6 200 místo 8 000. A např. elektrických šoků na 4 lvl. jen 273 a filtrů 388 místo původních 500ks.
  10. PenyMarket

    Diskuze Prastaré divy

    Tak to jsem ani netušil, že jsou tu na kladívka divy dva. Už mi stojí a jakmile ho trošku vylepším půjdou dopryč další dvě dílny. Já se vlastně o divy dost dlouho ani nezajímal. Teprve když jsem dojel rasu a nebylo při čekání na novou co dělat jsem je začal postupně budovat a objevovat.
  11. PenyMarket

    Diskuze Prastaré divy

    Já celkem nedávno zase objevil kouzlo Hlubiny nekonečna. Na prostoru 5x4 na 11lvl. dostanu denně 306 000 kladívek. To je 1,5x více než ze čtyř dílen které jsem zlikvidoval a to jedu v dílnách výrobu 4x3hod a 1x9hod každý den. Když si spočítám, že jedna dílna zabere prostor 6x4 + 4 370 obyvatel a...
  12. PenyMarket

    Diskuze Karneval

    Taky jsem se začal soustředit na bonbony. Hlavně jsem si vybíral ty u kterých nebyla 40% pravděpodobnost na mince. Pravděpodobnost budovy jsem vůbec nesledoval. No a mám celý set, studnu a do získání další ceny o kterou vůbec nestojím mi chybí 11 vlajek. Cen které jsem chtěl získat jsem dostal...
  13. PenyMarket

    Diskuze Verze 1.74

    Škoda :-)
  14. PenyMarket

    Diskuze Verze 1.74

    Díval jsem se že za 9 plánků se dá vylepšit i Studna přání. To se zvedne jen o další lvl. nebo mi naskočí i znovu dalších 100 dní?
  15. PenyMarket

    Diskuze Verze 1.72

    Mám Samsung 9 a ještě jsem neměl za celou dobu s hrou jediný problém. Je pravda, že mám minimum jiných aplikací a vůbec žádné jiné hry. Možná ta plynulost bude i v tom.
  16. PenyMarket

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Ano? No, možná i opravdu prověříte, ale tím to vše skončí. Hráči který vám to nahlásí napíšete, že ho o výsledku nemůžete informovat a nahlášený hráč pokračuje ve hře v podvádění dál. Asi tak.
  17. PenyMarket

    Diskuze Kouzlo zimy

    Možná jsi to špatně pochopil. Ufňukánci u mne nejsou ti co neměli štěstí a normálně napíšou, že vystříleli všechny patrony a kýžená cena nepadla, ale ti co nejsou schopni pochopit, že musíš mít prostě kliku. Za vším vidí jen to že je chce Ino sedřít z kůže, že hráči kteří jsou dál jsou ve všem...
  18. PenyMarket

    Diskuze Kouzlo zimy

    Víš ono to získání budov funguje ve stylu "Být ve správnou dobu na správném místě". :- Když to vezmu podle sebe tak když byly první studny dostal jsem jich na první klikanec hned pět za sebou. Na vánoce jsem s Ledovým stromem trochu bojoval, ale taky jsem ho asi na pátý pokus získal. Někdy...
  19. PenyMarket

    Diskuze Řemeslná výroba

    Takže jak to tu pročítám zjišťuji, že Velký magický násobitel + Osvícená střelnice (možná je tu ještě i ta třetí - Jedinečné vylepšení jednotek) patří k tomu nejlepšímu co lze získat. Nebo se pletu?
  20. PenyMarket

    Diskuze Kouzlo zimy

    Takhle to vypadá hezky. :-) A ta budova uprostřed toho chumlu nemusí být spojená s cestou?
Nahoru