• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Stars New Reborn

    Ahoj, jsem z nově vznikajícího společenství Stars New Reborn, budované na základě spolku Star Wars 1 a rád bych vám touto cestou nabídl členství. Hrajeme na zlatou medaily ve věži (maximum odměn) a v turnaji se snažíme uhrát nad 5K bodů (cca 15 beden a více). Jestli máte odvahu a zájem vytěžit...
  2. Star Wars 1

    Protože u nás dochází k nějakým změnám, změnil se i náš název, tak aby jste nás nehledali pod starým názvem. Nově ★ Stars New Reborn ★
  3. Není chyba nezobrazování úkolů v mobilní verzi

    Oprava, úkol není nasbírat, ale věnovat. Omlouvám se za chybu, ale to nic nemění na tom, že v mobilní verzi se úkol nezobrazuje. Děkuji a hezký večer.
  4. Není chyba nezobrazování úkolů v mobilní verzi

    v1.70.6-(362a583) (2019-01-15 10:19) Arendyll 5/5 na mobilní aplikaci se mi přestaly ukazovat úkoly pro Amuni. Na počítači mám úkol nasbírat semínka, ale na mobilu ne a když je na mobilu seberu, tak se mi do úkolu, který na počítači jsou, nepřičtou. Hru na mobilu jsem již několikrát...
  5. Amuni - Začatek příběhové linky...

    Já jsem se chtěl zeptat, kde seženu plánky k diamantovým obytným nebo výrobním budovám? Díky
  6. Rychle, než příjde moderátor!

    2
  7. Zadání 2. den

    Runové úlomky prastarých divů a nalezneme je u jednotlivých divů. 1 z leva-Věž prosperity 2 z leva-Dračí opatství 3 z leva-Zlatá propast 4 z leva-Hlubina nekonečna 5 z leva-Svatyně houbiček chytrosti -------------------------------------------------------- Body: 1
  8. Zadání 1. den

    6 -------------------------------------------------------- Body: 1
  9. ČTI MĚ Hlasování vítězi

    1.Keira Vanir 2.Anor 3.LuValkova
  10. Tipovací otázka

    Myslím, že bylo 1018 správných odpovědí, potvrzených moderátorem, i když v 10 kole bylo správných odpovědí více, ale chyběl odkaz na zprávu zanechanou v některých sekcích fóra. :-)))
  11. 10. den

    Krásní 2 sněhuláčci. https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/diskuze-k-sout%C4%9B%C5%BEi.809/page-6
  12. Diskuze k soutěži

    Přeji všem krásné a veselé vánoce, hodně dárečků, štěstí a zdraví. I když jsem nebyl 100% úspěšný, u soutěže jsem se moc bavil, takže moc děkuji za zpestření předvánočního času. :-)
  13. 9. den

    8 sněhuláčků
  14. 8. den

    33 sněhuláčků
  15. 7. den

    19 sněhuláčků
  16. 6. den

    11 sněhuláčků
  17. 5. den

    52 sněhuláčků
  18. 4. den

    24 sněhuláčků
  19. 3. den

    2 sněhulačky
  20. 2. den

    39 sněhuláčků
Nahoru