• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Ludi

Diskuze Kotlík

Vzhledem k tomu, jak Kotlík vypadá, ho sice občas uvařím, ale nebudu to přehánět. Nacpat do toho mraky zdrojů a pak dostanu zpět výhodu, která mi to nevynahradí? Takže všeho s mírou, vaření bude dietní. Na nějakou super specialitku si počkám, až se Kotlík dočká nějaké inovace. Například, aby se...
  2. Ludi

Diskuze Sezóna snů

@Jasnost to je divné, mě se to zobrazuje normálně. @Lovec Krys i na betě k Sezóně přistupuju v klídku. Většinou úkoly splním, ale když ne, tak si z toho hlavu nedělám. Prostě není to nic proti ničemu. Jednotlivé úkoly se dají odmítnout tou kulatou šipkou, jen zatím nevím, jaký je v tom limit (1x...
  3. Ludi

Diskuze Sezóna snů

@abraham splnit úkol nestačí, musíš popojet na mapě.
  4. Ludi

Diskuze Sezóna snů

@Waso To nevím, ale myslím si, že ta druhá nesmyslná řada už nebude. Pravděpodobně až začne nová kapitola, tak zase dostaneme jednu řadu úkolů pro kapitolu. @abraham musíš popojet na mapě eventu
  5. Ludi

Diskuze Sezóna snů

@Lovec Krys já mám jiné úkoly, takže to asi generuje náhodně. Výhoda je, že když odmítnete poslední úkol ve staré úkolové řadě, tak zmizí obě. Tedy pokud máte dokončené úkoly z minulé kapitoly, jinak zmizí jen jedna. Úkoly nejsou nijak těžké a pokud je někdo nechce plnit, tak nemusí. Takže za mě...
  6. Ludi

Diskuze Sezóna snů

Sezóna snů se mi na betě líbí, zavedení této novinky je fajn. Určitě se to povedlo lépe než Kotlík, který mi přijde v mnohém nedotažený.
  7. Ludi

Diskuze Kotlík

Hráč je nucen naplnit všechny poháry, které jsou na skladě, najednou. To je hodně špatně vymyšleno.
  8. Ludi

Diskuze Kotlík

Jedna věc, která se mi na kotlíku nelíbí, že v turnaji můžeme získat max. 4 poháry. Přeci jen by se mohlo zohlednit, když hráč hraje turnaj nad 5K, mohl by dostat další pohár. Je možné se tu dohadovat, která směs je nejlepší, ale je to individuální. Rozhodně nepotřebuji vylepšovat produkci...
  9. Ludi

Diskuze Kotlík

Tak jak Kotlík vypadá na betě, je pro mě zatím nevýhodný. Ale možná, že přijde nějaký vývoj a jeho funkce se časem vylepší. Takže dám tomu čas a uvidím.
  10. Ludi

Sci-fi

Máme jedno místo volné, a tak hledáme hráče nebo hráčku, který by se k nám připojil. Popis spolku viz výše. Nový hráč by měl mít město ideálně již s výrobou osvíceného zboží. Kvalitní hra turnaje i věže je u nás samozřejmostí.
  11. Ludi

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

Souhlasím s @pavelb. Kotlík je pro mě zatím spíš zklamání, čekala jsem od toho víc, takhle škoda zdrojů. Seasons je lepší.
  12. Ludi

Diskuze Dobrodružství společenství

@Schoenfeld žádný hon na čarodějnice se tu neděje. Pavelb ví, o čem mluví, je to již dlouhodobá zkušenost. Mít více měst není proti pravidlům, jen se nesmí jednat o pushing. Někteří hráči si prostě založí další město, aby podpořili hru ve spolku, protože noví hráči se občas hledají těžko. A...
  13. Ludi

Ve hře jsou celkem 3 základní disciplíny, kde hrajeme jako tým: věž (ta má svůj žebříček), turnaj (zde je jen neoficiální žebříček na ElvenStats.com) a pak DS. I když jsou v DS odměny v podstatě nejslabší, tak vítězství je pro některé spolky důležité. Když už tu ElfNostradamus tak horuje pro...
  14. Ludi

@klapa Tak to bylo a je. Díky.
  15. Ludi

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

@iDavis - ve tvém přehledu má budova "Šaman" na 10 lv. jako odměnu 3VB, ale mě to na betě ukazuje kouzlo na doplnění jednotek 10%.
  16. Ludi

Diskuze Kapitola č. 20 - Síla hudby

@voyager-1 diskuse o chybách ve hře byla přesunuta sem: https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/verze-1-160.8212/
  17. Ludi

@GorGlin - 34 "živých" VB z kultury + 24 co běžně padne po hodinách. Výjimečně něco padlo ze Slávy hbitosti, ale málo, za kapitolu asi 2x. Poměrně často jsem dostala 35 VB v odměnách Tajemného objektu v Akademii. Placku na VB do divů tu nezapočítávám, těch mám samozřejmě z kultury také poměrně...
  18. Ludi

Včera jsem ukončila výrobu písní i nástrojů, teď už jen čekám na začátek DS, abych odehrála turnaj a tím i získala potřebné VB ke kompletnímu ukončení 20. kapitoly. Úkoly jsem nakonec splnila všechny, takže portál na 4lv. jsem zvedla. Moje shrnutí kapitoly: 1. Grafika opět velmi povedená. 2...
  19. Ludi

Mapa je stejná jako minule.
  20. Ludi

Diskuze Verze 1.160

voy, tak už se mi to stalo taky, ale od poslední aktualizace mi dost zlobí tržiště. Dám max 2 nabídky za sebou, někdy jen jednu a pak už další nejde. Musím tržiště resetovat a pak pokračovat. @ElfNostradamus - kolečka ve Sci-fi obnovujeme pravidelně, máme hráče, který je správcem koleček a...