• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Marian24

Diskuze Kapitola č. 20 - Síla hudby

:D:D:D:D::D presne tak ,Howgh.
  2. Marian24

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

Delám to presne s džinama jako Boobika a i ze stejných duvodu , neni nič hezčiho jako když projedeš 15 džínu kurzorem a spadne Ti i 450 DIA.Takže si to hliídaš , čas výberu a ma to o moc vetši čaro jako delat tohle s jednim džinem.Vic se na vybery tešíš , sysliš DIA na BLACK FRIDAY a přemyšliš a...
  3. Marian24

Diskuze Tajemství alchymie

Take sem ešte email nedostal
  4. Marian24

Diskuze Sezóna snů

Ahoj, Ldibria Ventis budova v sezone z odmien. Ona se odemkne když nahraju tech 150 lupenu anebo je to jenom premko a treba na to 3000 DIA ? Diky za info
  5. Marian24

Diskuze Kotlík

Na Arendylle sem to začal hrát dávno mam 1,7 Mega ulomku (10 komplet knihoven), na Winyandore sem to začal hrát ,když už pricházela zmena a ve veži se knihovny nedali nahrát ,jenom jeden set mám komplet na W. Tam mám ulomku od veže do dalši veže, zásoby ulomku žádne, protože v řemeselné se pořád...
  6. Marian24

Zvýraznění posílené výroby

Boobika suhlas ,velmi dobry napad, hram na ARE aj WIN , a strašne sa to pletie keď človek v rychlosti zadava vyrobu, už som sa neraz preklikol. Napad je to jednoduchy, trefny , a moc moc dobry pre prehlad samotneho hrača a jeho ulahčeniu hry jednoduchym PORIADNE VIDITELNYM zvyraznenim...
  7. Marian24

Diskuze Dobrodružství společenství

Som teraz až čital tuto diskusi ....No moj nazor na to je takyto .Som nesmierne rad , že som prešiel spolkamy ,kde sa na DS nezaklada, poberu sa hlavne odmeny a to stači.Všetka ta namaha a usilie za tie odmeny z rebrička nestoja všetci predsa vieme . Tak si vravim prečo tolko zašti , zavisti ...
  8. Marian24

Doplňovani VB do divov

Ahoj, Priklad - mam nahranych z turnaja 300 VB , davam do divov hračovy 30 VB , druhemu 60 VB , tretiemu 25 VB atd. Moc by som ocenil , aby od umorneho klikania , šli davať VB do divov spoluhračom tak , že kliknem na div a napišem dvoma max troma čislicami , kolko VB chcem odoslať a pošlem mu...
  9. Marian24

Diskuze Pomsta vyhnanců

Muj hruby odhad je, že s portalovkama by si mnel vyjit.Špatne se mi to odhaduje ,protože mne došli a vyrabel sem pisne v portale(co se nahrazuje portalovkama) a ješte sem si pomohl ,že sem postavil 4 obchodni stanice ze kterych sem pravidelne sbiral co 2 dny portalovky ,ktere vyprodukovali +...
  10. Marian24

Diskuze Pomsta vyhnanců

Predpokladam , že si mnel zasobu hafu portalovek z drivejška a surek , semen, many , unuria našetrenej na posledni kapitolu a nedošli ti počas hrani 20 kapitoly portalovky , co se starim hraču nestane , ale ti novši hrači s nima jednoducho nevyjdou ,nemaji jich tolik nasbirano.Ja s nima take...
  11. Marian24

Diskuze Pomsta vyhnanců

Schoenfeld - v 20 kapitole buď budeš mit vir na 14 level a pojedeš portal jenom na urovni 3 co je uplne postačujici pro dokončeni 20 kapitoly nebo si kapitolu prodloužiš o nekolik tydnu, protože je to v ukolech a vylepšiš si portal na level 4 .Pred tim ,ale vyplacaš v meste hodne mista protože...
  12. Marian24

Diskuze Pomsta vyhnanců

Sem hned na začatku kapitoly stavel a boural svetle a tmave veže , aby mi to vyšlo s temnou (už nevím jak se to presne volalo ,co se dostavalo za zbourani tmave veže) . Pak som až začal stavet lihne a mal klid od nezmyslu staveni a bourani svetlych a temnych veži. Jel sem jenom pak lihne v klide...
  13. Marian24

Předáno Počet dobytych jednotlivych provinci podla relikvi

Ahoj, dal si si s tym poriadnu pracu ! Smekam . Posledna provincia - to bolo myslene v tom zmysle , že potom už neziskavaš rozširenie , pretože každa kapitola ma limit dobitych provinci z ktorych je rozširenie miesta.Prezkumavať nove provincie možeš naďalej , ale neziskaš už rozširenie miesta...
  14. Marian24

Ukoly jednotlivých kapitol

Nestavim neco a nebouram neco POZOR delam to, čo je potom vyžadovane ukolom , to je rozdil od nečeho. To neco o čem pišeš stoji docela dost surek unuria :D:D:Dnezlehčoval by sem to proto na neco . Presne tak , ako píšem , čo urobím a je potom v naplni ukolov tak splneno , takže i s tema...
  15. Marian24

Ukoly jednotlivých kapitol

Ahoj, Mám navrh , pri hraní kapitoly , ak spravím niečo , čo je potom neskorší ukol v kapitole ,tak nech sa bere , ako splneny a odfajkne sa . Príklad - Pomsta vyhnancu (Prodej veže svetla a temna 5x) urobil som to už na začiatku kapitoly , aby som sa nezaoberal potom stavanim a buranim...
  16. Marian24

To ja taky ne ,nekoukam na soupere jak sou daleko , ale když sem nad kapitolou 19 premyšlel jak ji pojedu tak z hlediska mista mi tohle prišlo strašne vyhodne udelat hned na začatku kapitoly a mit od staveni a bourani bilych a černych veži klid. Mne co žene dopredu je všechny knižky a VB hrnout...
  17. Marian24

Schoenfeld je proste mašina a válec a jede jak gula :D:D:D Myslím , že za chvili bude psát vývojarum , že sou desne pomaly s pridavaním novych kapitol ,a že se tu na Elve nudí :D:D:D:D:D:D Jak ste se tu bavili o tom plneni ukolu v kapitolach , obdivuju hrače které je delaji , vím že je to...
  18. Marian24

https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=S%C3%ADla_hudby
  19. Marian24

Mam dodelat ješte posledne 4 vyzkumy idem na 15 liahni , snad plynule nadviažem na novu kapitolu . Vaš hruby odhad , za aky čas bude spustena na Arendylle a Winyandore ? Ja myslim , že ešte tak 14 dni budem potrebovať na dokončenie 19 kapitoly .
  20. Marian24

Pak mam 638 dokončenych provinci ....každopadne na Arendylle už rozširujeme mesta z provinci ten limit sa uvolnil na rozšireni na Winyandore zatim neviem som tam ešte nebol .Takže kto ma 620 hotovych ma rozšireni v meste už .