• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Tajja

Co mi to připomíná?

Výstava
  2. Tajja

Co mi to připomíná?

Bobulky
  3. Tajja

Co mi to připomíná?

Židle
  4. Tajja

Co mi to připomíná?

Čepice
  5. Tajja

Tohle nebo tamto?

Pustý ostrov. Trochu se bojím, co by v tom pralese mohlo všecko bydlet. Sci-fi nebo fantasy?
  6. Tajja

Tohle nebo tamto?

Kino. Jsem zkrátka kulturní barbar. Opravit či koupit nové?
  7. Tajja

Diskuse k soutěži

Děkuji moc všem za hlasy a gratuluji ostatním vítězům C:
  8. Tajja

Neaktuální Kolonka tržiště

Zdravím. Když hráč prohlíží světovou mapu a její provincie, má v dolní liště omezenou nabídku, jinou, než ve městě. Mně osobně tam však chybí kolonka tržiště. Rezignovala jsem totiž na boje a pouze vyjednávám, proto se musím často z provincií vracet do města jen proto, abych si sehnala další...
  9. Tajja

ČTI MĚ Hlasování o vítězi

Saly31 Cassiophea Atira Moc pěkné výtvory c:
  10. Tajja

Co mi to připomíná?

Spongebob
  11. Tajja

Tohle nebo tamto?

Les. Příjemný stín a ticho. A houby. Lepidlo nebo izolepa?
  12. Tajja

Co mi to připomíná?

Květiny
  13. Tajja

Umělecké dílo Krystalové sluneční hodiny

Nač vytvářet složité hodinové strojky, když bohatě postačí jantarové sloupky zdobené krystaly, ukazujíce čas podle slunce. Zřejmě by to patřilo k elfíkům, tak zruba někde mezi ty začátečnické kulturní budovy. Rozměr bych volila asi 2x2 políčka.
  14. Tajja

Tohle nebo tamto?

Krajinka. Vzpomenu si na úžasné dědečkovy malby c: Duše nebo tělo?
  15. Tajja

Tohle nebo tamto?

Rybíz. Angrešt jsem nikdy nepapala, ale rybízu jsme měli plnou zahradu :D Hodiny s ručičkami nebo digitální?
  16. Tajja

Nová rasa Tajja - Vodní nymfy

Paint Tool SAI + grafický tablet C: A samozřejmě děkuju ^^
  17. Tajja

Nová rasa Tajja - Vodní nymfy

Jejich domovem jsou blízkosti hlubokých moří a průzračných jezer. Jsou jejich neoddělitelnou součástí, a bez nich by už vody na tomto světě dávno nebyly takové, jaké je známe. Právě ony totiž udržují vody v naprosté čistotě. S přibývajícími osadníky se však znečištění šíří mnohem rychleji. Dříve...
  18. Tajja

Tohle nebo tamto?

Dlouhý kabát. Sama sice nenosím ani jedno, ale dlouhé kabáty vypadají kůl :D Fotografie nebo malba?
  19. Tajja

Co mi to připomíná?

Světlo
  20. Tajja

Co mi to připomíná?

Pot.