• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Hexik

Sousedská výpomoc ve spolku

no musim rict ze jsem jiz taky mnohokrat nekoho neplanovane navstivila diky tomuto "bordelu", takze bych taky byla rada za nakou zmenu k lepsimu
  2. Hexik

Diskuze Verze 1.168

uprava efektu kotliku je fajn doufam ze to bude znat prave na vyrobe unuria kde ten efekt skoro nebyl znat, prozatim jsem to mela moznost ozkouset jen na mane takze kdo by si pral aby to melo vliv na manu z opatstvi tak bude zklamany, ale jinak co vse dava manu at uz jako prvni a nebo vedlejsi...
  3. Hexik

Diskuze Kotlík

taky stale ctu a jeste porad nevim jak moc se to vyplati co jsem investovala jsem mela jako navic, proste vyuzijes prebytky, vetsina hracu nejake prebytky ma, ale ta vyuzitelnost asi vrta vice lidem v hlave, proste tomu dam cas no je to slozitejsi jak lecktera nova kapitola
  4. Hexik

Přehled runových úlomků

myslim ze v tomto ohledu by stacilo kdyby se ulomky radili ne podle poctu, ale postupne jako divy jako zacatecnik jsem taky nevedela kterou runu kam zaradit ted uz s tim problem nemam ale urcite by to bylo prehlednejsi kdyby se to nemenilo podle toho kolik kterych run mas
  5. Hexik

Diskuze Kotlík

@luterina no musim rict ze me zlata vez a 2 knihovny s par svitkama navic proste nestaci a musim brzdit vyrobu v akademce takze na kotlik mi zbyde max na bete kde ho stejne moc nevyuziju @Waso tohle by me taky zajimalo kazdopadne uz jsem nainvestovala hodne hodne ale vylepsovala jsem nekolik...
  6. Hexik

Diskuze Kotlík

no jo recept ja tam vzdy neco poklikam a porad koukam abych mela co chci nahore, problem je ze se na to neda moc spolehnout a ne kazdy ma dost ulomku na zvyseni kritiku a ano 50% je od sameho zacatku a myslim ze to je zamer ono i tech 50% ... 165k ulomku je fakt ranec to si kazdy hodne rozmysli...
  7. Hexik

Diskuze Tajemství alchymie

golem - cinidlo unurium proste veci co se hodi a pak ta mala specialni budovecka na zvyseni vyroby many myslim ze to mi z budov uplne staci ... ne potrebovala bych jich hromadu na unurium, ale si pockam porad lepsi nez kdyz nebylo nic
  8. Hexik

Turnaj

udalost je vazana na spleni zakladnich ukolu pokud je nesplnil nemuze se ucastnit zadne udalosti a je jedno v jake kapitole je je to asi prvych 18-20 ukolu potom udalost naskoci- probiha-li nejaka ucast v ds je podminena pouze clenstvim ve spolku pred zacatkem
  9. Hexik

Diskuze Kotlík

kotlik asi jednoduchy navod mit nebude jednak je rada moznosti navic kazdy tyden mas jine suroviny za diamanty a pak je tam ta nahodna sance ziskat nejaky efekt nebo jestli jako jednoduchy navod postaci ve studijni fazi vylepsuj efekty ktere se ti libi a ve fazi vareni sestav suroviny tak aby...
  10. Hexik

Diskuze Kotlík

5. ale musis to vyzkoumat jen co to tam bude
  11. Hexik

nakup kouzelnych budov a dilen

ve stejne kapitole stejne https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kouzeln%C3%A1_obytn%C3%A1_budova zde najdes snad vse co te zajima na tema kouzelnych budov
  12. Hexik

Diskuze Kotlík

to jen znamena ze jsi dala maximum surovin kostka pak ukazuje sanci jaky efekt a s jakou pravdepodobnosti muzes pri napiti ziskat, toto se meni prave surovinami a jejich poradim zvysovani kritiku (max 50%) pak zvysujes sanci na kvalitnejsi efekt pri dalsim napiti pak muzes ziskat bud lepsiho...
  13. Hexik

nakup kouzelnych budov a dilen

zdrazuji ale mezi nekteryma kapitolama mnozstvi nema vliv jako u rozsireni, ikdyz vic se vyplati si pockat az napadaji ve vezi k cemu driv nebo pozdeji dojde pokud ji budes aktivne hrat (od 3. kapitoly) vyplati se zdroj dia a prave techto budov a jinych hodnotnych veci
  14. Hexik

Diskuze Kotlík

@Schoenfeld myslim ze te zajima toto nahazela jsem tam sice plny kotel, ale uz to nebylo za co uvarit kazdopadne tech ulomku se tam da vyhazet docela ranec
  15. Hexik

Diskuze Kotlík

@luterina tak to mas velke stesti ja uz marne cekam kdy neco pridaji i na ulomky kouzel jelikoz me uz davno hra nuti setrit a vyrabet jen to uzitecnejsi a ne cokoli me napadne jako jsem to delala drive a jinak k tomu kotliku myslim ze nez si hrac vytuni nejaky ten efekt tak staci varit slabe...
  16. Hexik

Diskuze Kotlík

tak bezny hrac ma k dispozici 4 pohary za turnaj takze pak kdyz to poskladas dobre ty suroviny na vareni dockas se efektu ktery jsi chtel - je to dost velka sance. ta studijni cast bude sranda tam me zklamalo to ze ceny za ty carodejnicke body se neresetuji, ale pokrok zustava zachovany tak snad...
  17. Hexik

jarní hájek

zkus sem dat screen abysme vedeli co mas presne za problem takhle se to tezko hada
  18. Hexik

jarní hájek

vyse uvedene plati jen pokud mas kapitolu pulciku jiz hotovou to ale z nas nikdo nezjisti (jestli jsi na zacatku ci konci)
  19. Hexik

Výběr Zlatá Propast

ahoj asi tomu vetsina z nas nevenuje pozornost - pravda je ze by hodnota co se ukaze u divu mela byt stejna co se ti ve skutecnosti zapocita problem je v tom ze hra neuvadi ve vlivu na vysi kulturni bonus na ktery by ten rozdil presne sedel totez dela i vez prosperity kdo vi o jakych vlivech v...
  20. Hexik

Přestavba světa

@clydd mam takove tuseni o ktere hre mluvis nebo jsem taky jednu takovou zkusila a musm rict ze ikdyz je podobna v zaklade kazda cast je naprosto jina i prace s mestem a prostorem elvenar je proste z velke casti postaven na prostoru stehovani a taky na velke variabilite postavenych mest protoze...