• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. klapa

Diskuze Dobrodružství společenství

...asi by to bylo fér k těm co nevědí oč tu kráčí :D...tímto bych se omluvila všem co to musí číst a celá situace jde tak nějak mimo ně, holt jsem se rozpálila do běla no :D, ale prvotně se to týkalo DS :)
  2. klapa

,,já se jen tak jednoduše nenechám zastrašit urážkami a obviněními, těmi co mají máslo na hlavě"...napsal ten co má snad kýbl másla na hlavě a s obviněním sem první, do tohoto vlákna přišel :D @ElfNostradamus, nápodobně, také se nenechám zastrašit...ať se ti to líbí nebo ne, tvé město už nikdy...
  3. klapa

@ElfNostradamus, tak nějak jsem čekala, že z tebe zase budou padat jen a jen samá napadání a obviňování...já chápu tvoji frustraci z toho, že jsi vybagroval 3/4 města a přesto vás porazil mnohem menší spolek, spolek který sice hrál se stejným nasazením jako vy, ale jednoduše a prostě s lepší...
  4. klapa

Původně jsem se vůbec nechtěla vyjadřovat, ale už mě tak trochu nebaví číst pořád dokola od Elfa jak někdo porušuje pravidla... Elfe, chápu tvojí touhu vyhrávat a být ve všem nejlepší, ale pokud chceš tady mávat nějakými pravidly a neustále donekonečna poukazovat, jak ten či onen je porušuje...
  5. klapa

Elfové versus lidé

-98
  6. klapa

Diskuze Verze 1.160

taky mně mizí zprávy a taktéž pomáhá aktualizovat stránku, dělá mně to Chrome i Edge
  7. klapa

Elfové versus lidé

-38
  8. klapa

Elfové versus lidé

-35
  9. klapa

Elfové versus lidé

-32
  10. klapa

Soul Society

hledáme 1 hráče...pokud je zájem, napište mi ve hře zprávu, díky klapa ;)
  11. klapa

Elfové versus lidé

-16
  12. klapa

Elfové versus lidé

-14
  13. klapa

Elfové versus lidé

3
  14. klapa

Elfové versus lidé

5