• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Přehled runových úlomků

s tímto souhlasím bylo by vhodné s tím něco udělat
  2. Diskuze Velká vánoční soutěž

Paráda chtěl bych poděkovat moderátorům za super soutěž tentokráte i s hmotnými cenami. Také gratulace všem výhercům.
  3. Soutěž Velká vánoční soutěž

úkol č. 1, lesní mýtina lvl. 2, 5x lísteček úkol č. 2, věž krále zimy, 1x candy úkol č. 3, cvičiště lvl 17, 10x chleba úkol č. 4, centrum vody lvl 3, 3x hlava úkol č. 5, noční farma lvl 3, 8x lektvar úkol č. 6, vílí portál lvl 2, 1x kouzelnice úkol č. 7, shromaždiště orků lvl 4, 13x trus úkol č...
  4. Diskuze O nejlepší vědomosti III

Díky za super soutěž, jen je škoda, že se nás nezapojilo více. Je pravda, že soutěž byla asi těžší než obvykle, jak už na hledání či psaní. Ale mně to o to více bavilo. Ještě jednou díky moderátorům za ni a už se těším na další.
  5. Zářijové soutěžinky

81
  6. Soutěž O nejlepší vědomosti III

7. úkol a) 48 1. bod b) úlomky kouzel, urychlovače, déšť mincí, diamanty, portálový bonus, trpasličí zbrojíř, artefakt popelavého fénixe 5. bodů
  7. Soutěž O nejlepší vědomosti III

6. úkol a) trpaslíci, víly, orkové a goblini, lesní elfové, čarodějové a draci, půlčíci, elementálové, amuni, konstrukti, elvenarové, ambasády, obchodníci z unuru. týmový duch, pomsta vyhnanců, síla hudby b) žula, měď, slunečnice, samet, kokon, ambrozie, nočnice, světluška, snová ovečka, lektvar...
  8. Diskuze O nejlepší vědomosti III

Díky za odpověď
  9. Diskuze O nejlepší vědomosti III

Mám dotaz k šestému úkolu druhá otázka: to máme vyjmenovat úplně všechno zboží všech spřátelených ras? Že je to docela velký počet když některé rasy mají i pět, šest druhů zboží?
  10. Soutěž O nejlepší vědomosti III

5. úkol a) vylepšování/stavba budov/divů, funkce některých prastarých divů, turnaj (boje+odměny), boje v provinciích 4. body b) mince, zásoby, relikvie, semínka, kouzla, zkušenosti společenství, vědomostní body 7. bodů
  11. Soutěž O nejlepší vědomosti III

4. úkol a) síla zásob, magický dar, magická výroba, inspirující rozjímání, krmení, teleportace budovy 6. bodu b) výroba v akademii kouzel, řemeslná výroba, turnaje, věž věčnosti, hlavní úkoly, odměny v událostech 6. bodu
  12. Soutěž O nejlepší vědomosti III

3. úkol a) rasa Týmový duch, do tržiště 1. bod b) mana, božská semínka, unurium, veškeré živoucí zboží, veškeré osvícené zboží 5. bodů
  13. Soutěž O nejlepší vědomosti III

2. úkol a) produkce bude zvýšena o 303% 1. bod b) od 181 provincie 1. bod
  14. Soutěž O nejlepší vědomosti III

1. úkol a) Hlavní sídlo, dělnická chatrč 1. bod b) v hlavním sídle v záložce relikvie 1. bod
  15. Srpnové soutěžinky

25
  16. Chybný popisek u kupce v pomstě vyhnanců

Verze hry: v1.157.4-(fcc1664) - html5 (2022-08-12 16:46) Prohlížeč a jeho verze: chrome, v 104.0.5112.81 Operační systém: windows Herní svět: winyandor Výskyt chyby: 5 Detailní popis chyby: V kapitole pomsta vyhnanců jsem si všiml dle mě chybné rady u výzkumu prvotřídního tržiště kdy po najetí...
  17. Červencové soutěžinky

41
  18. Diskuze O nejlepší vědomosti II

Taky děkuji za soutěž, je pravda, že tentokrát to bylo i více na přemýšlení, což je dobře, byla to větší zábava :):):).
  19. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

Bonus úkol Dobrodružství společenství -------------------------------- x
  20. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

Úkol č. 5 a) Panel akcí při boji b) Řemeslná výroba c) Tržiště d) Relikvie ----------------------- 4 body