• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. efektivní budova na manu z událostí

Velikonoce.... .... a co Valentin? Dostanem něco za hromadný pokřik "Milujem Elve!' ??? :D
  2. Diskuze Kapitola č. 20 - Síla hudby

Tak doufejme, že to časem opraví.... (hlavně dříve, než tam doklopýám!!!) :p
  3. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

Aha. Děkuji za reakce!
  4. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

Hele, proč si ty Džiny syslíte a nestavíte je hned, jak je kus místa?? :eek:
  5. vyhledávání ve WIKI

Ještěžš máme skvělého pana i-Davise!!! https://idavis-elvenar.com/buildings.html
  6. Diskuze Sezóna snů

Co myslíte, je možné, že když úkol napíše: "Těžkooděnci ze cvičiště" myslí tím vlastně "Těžkooděnec z kasáren" ???
  7. Diskuze Sezóna snů

Jen se ujišťuji: Tyx normální, krásné )koly (co je tady většina nesnášela) zmizí definitivně, nebo se někdy vrátí?
  8. Diskuze Tajemství alchymie

Balíková základna = 18:07
  9. Diskuze Tajemství alchymie

Už má někdo tu předraženou boudičku, co dává místo jednoho bodíku neuvěřitelné dva?
  10. Diskuze Sezóna snů

Těším!
  11. Diskuze Tajemství alchymie

Je to tak! A funguje to!! Díky!!! :)
  12. Diskuze Tajemství alchymie

Tipy od iDavise jsou připraveny! | Událost Tajemství alchymie | Elvenar :eek: Připraveny? Ale prdlačka! Hezké obrázky, nesrozumitelný text!! To tam nemáte verzi s slovenskými titulky?!!! :rolleyes:
  13. Diskuze Kotlík

POzor: Nové slovo! "zakotlíkovat" !!!
  14. Diskuze Kotlík

Jen tak na okraj, kolik "normálních" surovin je potřeba na maximální kotlíkový bonus???
  15. Diskuze Tajemství alchymie

Hlavně mě díky DS došli všechny ty pidi zvýhodněníčka na cokoliv.... takže si je díky "Tajemství alchymie" doplním...
  16. Informace o bonusech u bojovych jednotek

Bylo by to hezké...
  17. Počet provincií

Jak jsem psal = z devíti na 17. To jsem fakt myslel, že se mnou sekne. No, a i když jsem marnotratník, tak tři tisíce diamantů za čtvereček se mi už fakt zdá moc. Zvláśť, když pomalu každý druhý úkon je tu za peníze. Nicméně, hra je to dobrá a z něčeho ji financovat musí,,, :confused:
  18. Diskuze Kotlík

Něco jsem naflákal a jsem pyšný, respektive naparuji se jako Pávek. Uvidíme za týden - po turnaji - zda se ten flákanec podaří lépe!
  19. Diskuze Kotlík

Na hlavu si vem Ibuprofen a a sem hoď nějaký polopatický návod, jak postupovat...
  20. Počet provincií

Tak to mi trochu zkazilo večer...