• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. LuciskaCh

ARALUEN

Ahoj hráči, bohužel nám odešli dva členové kvůli soukromým důvodům, tudíž máme 2 místa volná. Pokud by měl někdo zájem a bude souhlasit s našimi pravidly, rádi ho mezi sebou přivítáme :) + nám přibylo nové pravidlo: první věž v měsíci je Zlatá. Je povinná pro všechny a každý se musí snažit...
  2. LuciskaCh

Hanging Tree

Ahoj hráči, bohužel nám odešli dva členové kvůli soukromým důvodům, tudíž máme 2 místa volná. Pokud by měl někdo zájem a bude souhlasit s našimi pravidly, rádi ho mezi sebou přivítáme :) + nám přibylo nové pravidlo: první věž v měsíci je Zlatá. Je povinná pro všechny a každý se musí snažit...
  3. LuciskaCh

ARALUEN

Ahoj hráči :) brzy se nám uvolní místo, jeden hráč končí s hrou. Pokud by měl tedy někdo zájem se k nám přidat, tak se ozvěte ;-) Hezký den. Lucie
  4. LuciskaCh

Hanging Tree

Ahoj hráči :) Máme po nějaké době opět volné místo, pokud by měl někdo zájem se k nám přidat, tak se ozvěte mě nebo zástupcům :-) Přidali jsme k naší aktivitě povinně 1x/měsíc věž, co to půjde. Hezký den :-) Lucie
  5. LuciskaCh

Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

já jsem asi úplně blbá, ale kde jsi vzal ty počáteční výše limitů? A nešlo by to napsat nějak jednodušeji celý?:-D Jako pro blbečky? :-DDD normálně všemu rychle porozumím, ale s tímhle mám nějaký problém :-D
  6. LuciskaCh

Info o limitu VB z pomoci

Co odzkoušeli naši členové, tak do cizího divu můžeš vložit 15 run/24h = 225 VB
  7. LuciskaCh

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

Podle mě to také není to, co jsme všichni čekali, ale lepší než nic :-D Aspoň můžu motivovat, tak jak chci a nikdo, kdo mi motivaci oplácí, mi nezmizí. Takže za mě poděkování :-)
  8. LuciskaCh

ARALUEN

Hezký den všem :) Po delší době hledáme do spolku hráče, tentokrát rovnou 3 :) Budeme se těšit na nové členy :) Lucie
  9. LuciskaCh

Diskuze Verze 1.141

Jak, co by viděli lidé s nižším rozlišením? Myslela jsem to tak, aby záložky byly znovu popsané, tak jak to bylo před změnou.
  10. LuciskaCh

Diskuze Verze 1.141

Záložky - Tržiště má nové záložky. Staré záložky s textovým popisem nyní vystřídaly zcela nové grafické záložky! Nedalo by se to vrátit zpět? Je to nepřehledné a aby hráč věděl na co klikne, stejně musí na záložky najet myší, aby se mu ukázal text. Nebo proklikává záložky a čeká až narazí na...
  11. LuciskaCh

Týmový duch

Prosím, nevíte někdo, kde se vychovává 100 dětských elementalů? Je to úkol v nové kapitole a zatím jsme nepřišli na to, jak tento úkol splnit. Tak už na to kluci přišli :-DDD
  12. LuciskaCh

ARALUEN

Hezký den elfové a lidé, hledáme do našeho společenství Araluen aktivního hráče. Jsme turnajový spolek a se vším si pomáháme. Minimum bodů pro přijetí je 200K, ale lze udělat i výjimku. Naše pravidla: 1. pomáháme si 2. sousedská výpomoc - minimálně 4-5x týdně. 3. férové obchodování 4...
  13. LuciskaCh

Hanging Tree

Uvolnila se nám 2 místa, pokud někdo hledáte turnajový spolek, tak se ozvěte ;-) Budeme se na nové členy těšit. Za HangingTree Lucie
  14. LuciskaCh

Diskuze Vzestup kultu fénixe

aha. Tak to je pak super úkol: Použij 3x doplnění jednotek :-DDD Tak volím druhou možnost, vyjednat 3 střety. Ale i tak je těch vojáků strašne málo. Při předchozích eventech jsem tak nějak doplnila na dost turnajů, teď jen ubývají.
  15. LuciskaCh

Diskuze Vzestup kultu fénixe

Taky mi připadá, že vojáků to dává míň než kdy dřív a taky, že je menší šance je získat. A tedy trochu nerozumím tomu, proč se mi někteří hodí do inventáře a někteří se rovnou přičtou do tábora a popravdě nevím, jestli se tam opravdu všichni přičtou.
  16. LuciskaCh

Hanging Tree

Hezký den elfové a lidé, hledáme do našeho společenství Hanging Tree aktivního hráče. Jsme turnajový spolek a se vším si pomáháme. Minimum bodů pro přijetí je 200K, ale lze udělat i výjimku. Naše pravidla: 1. pomáháme si 2. sousedská výpomoc - minimálně 4-5x týdně. 3. férové obchodování 4...
  17. LuciskaCh

však já jedu lážo plážo, každou kapitolu dělám cca půl roku minimálně :)
  18. LuciskaCh

protože do ní odmítám cpát bonusové suroviny, které potřebuji na výzkum a vylepšování
  19. LuciskaCh

Tím, že nemám co vylepšovat, jsem samozřejmě myslela i to, že nemám místo, kam bych něco dalšího nacpala, co bych mohla vylepšovat (teď tedy ne, teď jsem skončila kapitolu, tak nějaké místo je, ale to se mi stalo snad poprvné za 2 roky). To samé výzkum, když nemám co zkoumat, tak jak to mám...
  20. LuciskaCh

a pokud to chce vylepšení např. na lvl. 16 a výš?