• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. luterina

Diskuze Kotlík

taky souhlasím, že pořadí receptů ovlivňuje jen cenu lektvaru a nejméně to stojí, když to tam nasázím od toho co je tam nejvíckrát, postupně až po ty, co jsou tam nejmíňkrát no a nevíte náhodou někdo, jak ten kritický efekt vyhnat z těch 50% až na 100%? :D
  2. luterina

Diskuze Kotlík

mám teď zlatých úlomků mraky, jezdím (a nejen) na ně Věž vcelku pravidelně až nahoru a mám i 2 měsíční knihovny s nekonečnýma svitkama, které je produkují velmi slušně - a když tak můžu ještě nějaké v případě potřeby přistavit -, teď se mi hodí, že ty jejich nastřádané přebytky můžu v Kotlíku...
  3. luterina

Diskuze Kotlík

no a nebyl by nějaký dobrý recept? já nacvakala přísady za pentagramy + jednu za 25dia, tak aby to stálo co nejméně pentagramů, a v tomto přadí: 6 x jazyk, 5 x Hořký list, 3 x limetka, 2 x broučí ořech, 1 x noční květ, 1 x (za 25dia) Kosatec a dostala jsem navýšení zdraví pro vojáky ze cvičiště...
  4. luterina

Diskuze Kotlík

tak za "nevím co" to asi není, jestli jsem to správně pochopila, tak si můžu vybrat ingredienci, která přidává konkrétní bonus ve finálním lektvaru, tedy to, jaký bonus získám, si mohu navolit cíleně a ne že to možné nebude já mám třeba obrovský nadbytek zlatých úlomků, které neprotočím v...
  5. luterina

Diskuze Kotlík

řekla bych, že to bude chvilku trvat, než se s funkcí kotlíku trochu víc sžijeme, ale jak se naučíme vařit jako mistři, určitě bude ve hře cenným zpestřením :)
  6. luterina

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

v těch nepovinných nevím o ničem, co by mělo vadit, já mám vyzkoumané úplně všechny a jsem spokojená, proč je to pro tebe "nemilé"? co vím, tak kdysi vadilo mít nepovinné oddíly, ale to už je historií, teď jsou naopak přínosem
  7. luterina

Předáno Zobrazení bodů v archiv věže (turnaje)

ocenila bych to, hlavně vědět kolik máme k dobru ve Věži, když se domlouváme na zlatou, určitě jsem pro
  8. luterina

Chyba při vylepšování

no jak to tak čtu, tak správně by se ta chyba a její nahlášení měla jmenovat ne "Chyba při vylepšování", ale "Chyba v zobrazení kultury" nebo tak nějak, na mobilu se mi, pokud chci budovu vylepšit, to o kolik se zvýší kultura, zobrazuje bezchybně, ale nezobrazuje se vůbec na PC, jinak když tu...
  9. luterina

Diskuze Dobrodružství společenství

to je počet odznaků na Mapě č. 1, potom je tam i na M2. a na M3., ale součet všech tam nevidím, už jsem si to sečetla.
  10. luterina

to není špatné, ale nevidím tam kolik je třeba na celou mapu těch odznaků celkem? si to budu asi muset sečíst sama :p
  11. luterina

Opakujici se ukoly

Vidím to asi jako Mescal a Lovec, opakovatelné odmítnutelné úkoly už dávno neřeším a ta druhá řada úkolů co provází kapitolou jde potom po ukončení kapitoly po prozkoumání prvního výzkumu v řadě taky celá odmítnout, takže když chci, tak je ve finále nemusím řešit vůbec, ale je fakt, že nějaká...
  12. luterina

Prosím nemáte někdo přehled počtu odznaků na mapu DS zač. 6. 10. 2022?
  13. luterina

Lenivý sněhulák

Ahoj, máme volné 2 místa, upřednostňujeme aktivní, v turnajích a ve Věži silnější hráče, co rádi po domluvě rozjedou i DS na plno. Jsme společenství hráčů, kteří se vzájemně podporují, když je třeba, tak umí přiložit ruku k dílu a které hra především baví! Máš-li zájem jít do hry s námi, tak mně...
  14. luterina

Rozvinutí budovy

Ahoj a do jaké budovy, můžeš napsat její název? ..a hraješ na počítači nebo na mobilu?
  15. luterina

jako kdo má v inventáři dostatek požehnání mincí, tak se to uhrát asi dá, ale zároveň takových není zas tak mnoho, takže souhlasím s tím, že ta laťka je teď až moc vysoko
  16. luterina

DS - pytle mincí

@GorGlin - Já mám zase jiný příběh, ty pytle mincí podražit, to prostě chtělo, o tom snad žádná, byly tak levné, že to vlastně byla plíva určená na jisté odhození na mapu pro ty, co jeli jen dlouhou výrobu, aby měli zajištěnou z mapy odměnu. Že se tedy daly získat nevyváženě oproti jiným...
  17. luterina

On ten artefakt nejspíš jako ostatní bude ještě někde k dostání, náhodou mně se ta odměna co je ve třetím kole hodí, protože mi právě k celému tomu setu jedna budova chyběla, takže já děkuji.
  18. luterina

DS - pytle mincí

@voyager-1 - taky jde okouzlit opackované kulturní budovy a navýšit si tak kulturní bonus na vyšší množství sběru mincí - funguje to nejen u obytných budov, ale i u jiných budov, co mince produkují (já mám kulturní bonus teď cca 340%), a v kombinaci s požehnáním mincí, mi přijde, že zisk těch...
  19. luterina

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

Absolutně nevím, o co tam jde, takže se na něco nového těším. :D
  20. luterina

Lenivý sněhulák

Ahoj, nabídka stále platí, přihlaš se k nám! :)