• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Diskuze Kotlík

Druhý dojem z kotlíku( první byl, že je to potřeba nechat uležet: :cool: ): - Je to další způsob, jak se zbavit zásob (pokud nějaké jsou) a výhledově získat nějaký bonus z lektvarů, byť časově omezený. Momentálně mám přebytky many a unuria, které by šly do kytek, tak vylepšuju účinky.
  2. Solaris

Hrajeme, protože nás hra baví a abychom si odpočinuli od práce a všedních starostí a přestože hrajeme na pohodu, daří se nám dosahovat velmi dobrých výsledků. Hledáme nového spoluhráče (ať Vás nezmate, že je nás 25 - jedno z měst je neaktivní)). Od spoluhráče očekáváme slušnost a schopnost...
  3. Diskuze Kotlík

Vytvořené recepty se asi nikam do hry neukládají.... nebo jsem si nevšimnul???
  4. Diskuze Kotlík

Momentálně je pro mne Kotlík při přípravě elixírů totálně nepřehledný. Nechám to uležet.
  5. Diskuze Kotlík

Věž mi ze začátku taky připadala jako plýtvání vojskem (nebo surovinami - podle toho, jak to kdo hraje). Teď si to už nemyslím. Kotlík je třeba vyzkoušet a pak se uvidí. Nějaká platforma na výměnu nápadů by se hodila, ale Facebook (jak to zmiňují ve videu) tedy opravdu ne.
  6. SOLARIS

Naše společenství je vhodná volba pro hráče, kteří hrají každý den, spouští výrobu několikrát denně a baví je turnaj a Věž. Neženeme se vyloženě za umístěním, ale hra nás baví a získání plánku a kouzel rekonstrukce z Turnaje a diamantů z Věže je pravidelný příjemný bonus. Dobrodružství...
  7. SOLARIS

Hledáme tři aktivní hráče. Odměnou novým členům bude přátelské společenství , pravidelně plánek z 10. truhly a odměny z Věže.
  8. SOLARIS

Hledáme dva slušné a aktivní hráče. Pište mně nebo dalším zástupcům velitele.
  9. SOLARIS

Typický útlum o prázdninách a proto hledáme 1 náhradu za hráčku, která skončila.
  10. Diskuze Dobrodružství společenství

Volitelná budova jako odměna ve třetí mapě - velké plus vývojářům. Odměny za umístění by zasloužily mít lákavější parametry. Pro hodně hráčů jsou kvůli tomu nezajímavé a tím i celé DS při jeho časově extrémné náročnosti (když chcete být na bedně).
  11. SOLARIS

Hledáme dva slušné a aktivní hráče - hrajeme pravidelně turnaj na 10+ truhel a Věž až nahoru. V případě zájmu pište zástupcům. Těšíme se :)
  12. Diskuze Dobrodružství společenství

Pokud vím, tak je uzavření mapy nevratné. Nejlépe je na dobu DS udělat z většiny nebo všech hráčů pouze "členy" (tím jim odejmeš oprávnění ukončit mapu). Nedávno přidali vývojáři přehled, kdo do mapy přispěl a kdo ne. Najdeš ho, když klikneš na odměny (hnědý praporek) a v okně vlevo dole je ta...
  13. SOLARIS

I když to vypadá, že máme plný počet hráčů (25), není tomu tak. Máme 2 místa volná. Kdo má zájem, napište.
  14. SOLARIS

Hledáme dva slušné a aktivní hráče - hrajeme pravidelně turnaj na 10+ truhel a Věž až nahoru. V případě zájmu pište zástupcům. Těšíme se :-)
  15. Diskuze Dobrodružství společenství

Načítání výrobků do odznaků bez ztráty je super. Tvůrcům velká pochvala. :-)
  16. SOLARIS

Aktuálně hledáme jednoho hráče/hráčku. I když to tak nevypadá, jedno místo je volné. :)
  17. Na čem závisí obtížnost provincií vyjma vzdálenosti?

Díky za tip, skutečně v jednom městě jsou nevyzkoumané tři vylepšení oddílu ( ponechávám na eventy) a ve druhém je jich nevyzkoumaných (zapomenutých :-D) čtrnáct. Ještě jednou- díky.
  18. Na čem závisí obtížnost provincií vyjma vzdálenosti?

Dvě města v jsou poslední kapitole. Jedno má 645 dokončených provincií a další provincie jsou žluté obtížnosti a druhé město má 619 dokončených provincií ale další provincie jsou už v červené obtížnosti. Do tedˇ jsem si myslel, že obtížnost se řídí jen vzdáleností.
  19. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

1. manufaktura na mramor, tržiště, denní farma, cvičiště ----------------------------------------------------- 4 Body
  20. Elfové versus lidé

46