• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Thespia

Opraveno Turnaj - chybný text

V turnaji je v okně s výsledkem bitvy u tlačítka pro návrat chybně napsáno "zpátky k věži", viz spoiler.
  2. Thespia

Opraveno Turnaj - překlep

Žebříček - záložka turnaje. Máte tam překlep - kouzleného místo kouzelného.
  3. Thespia

Obchodování Neresetování množství k výměně při změně nabízeného zboží

[Shrnutí] Zrušení resetování zadaného množství k výměně při změně nabízeného zboží. [Podrobnosti] Bylo by fajn, kdyby se zadané množství surovin při změně nabízeného zboží na trh drželo a nebylo nutné jej znovu vypisovat. Množství by mělo jít vepsat i před samotným výběrem zboží. [Důvody]...
  4. Thespia

Uživatelské rozhraní Výběr jednotek v turnajích a provinciích pomocí kláves

[Shrnutí] – Výběr jednotek v turnajích a provinciích pomocí kláves. [Podrobnosti] - Ve vojenských budovách lze zadávat jednotky na výrobu pomocí čísel 1-5 na klávesnici. Uvítala bych, kdyby šly jednotky vybírat i do boje v turnajích a provinciích pomocí těchto kláves. [Důvody] - Úleva od klikání...
  5. Thespia

Záhada Thespia

Dnes ráno, když šly komorné vzbudit následníka elvenarského trůnu, čekalo je nemilé překvapení! Princova postel byla prázdná! Král vyburcoval všechny své strážné, včetně svého nejlepšího královského stopaře, a ti společnými silami přišli na to, že princ se večer potají vytratil ze svého pokoje...
  6. Thespia

Fénix Thespia

Půlčíci se snaží zkrotit dva neohrožené elvenarské kohouty (vlevo nahoře), kteří se snaží dostat do Fénixovy svatyně. Jeden starý kozel jim totiž povídal, že když uvidí zrození Fénixe na vlastní oči budou pak umět skvěle létat.
  7. Thespia

Opraveno Popis k obtížnosti provincií

Chybí vám tam slůvko být.
  8. Thespia

Neaktuální Zrušení potvrzovacích oken při odmítání opakovatelných úkolů

[Shrnutí] Zrušení potvrzovacích oken při odmítání opakovatelných úkolů. [Podrobnosti] Níže uvedené okno na mě vyskočí pokaždé, když odmítám úkol. Navrhuji, aby se toto okno zrušilo u opakovatelných úkolů. [Důvody] Málokdo plní opakovatelné úkoly všechny postupně. Každý si vybírá ty, co se mu...
  9. Thespia

Opraveno Nezobrazuje se odměna za dokončení provincie

Verze hry: v1.30.4-(249c34e5a) Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome - Verze 58.0.3029.110 (64-bit) Verze Flash Playeru: 25.0.0.171 Operační systém: Windows 10 Rozlišení obrazovky: 1366x768 Herní svět: Arendyll Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5 Detailní popis chyby: Po...
  10. Thespia

Opraveno Plný rozkvět

V úkolu "plný rozkvět" je napsáno, že mám shromáždit 50 rafinovaných prken, ale ve skutečnosti jich to chce 150.
  11. Thespia

Duplikát Pohyb ve městě pomocí šipek

[Shrnutí] Docela bych uvítala, kdyby se dalo pohybovat pomocí šipek klávesnice i ve městech (v mém městě, i v městech spoluhráčů). [Důvody] Nebaví mě hledat budovy a nahánět poklady ve městě myší :) [Dopad na jiné herní prvky] Žádný.
  12. Thespia

Systém boje Zrušení sdílené fronty pro výcvik jednotek [předáno]

[Shrnutí] Zrušení sdílené fronty pro výcvik jednotek v kasárnách, táboře žoldnéřů a na cvičišti. [Podrobnosti] Uvítala bych, kdyby každá z výše zmiňovaných budov měla svou vlastní frontu pro výcvik jednotek. [Důvody] Líbí se mi myšlenka, že v kasárnách se dají cvičit jednotky mé rasy, v táboře...
  13. Thespia

Vílí úkoly

Nevím jestli se jedná o chybu v úkolu nebo o špatný překlad, tak to píši sem a prosím o odpověď. Ve vílích úkolech po mě aktuálně chtějí vyrobit 15 vílích surovin, viz třeba níže snové ovečky. Čekala bych, že když jich vyrobím 200, tak se mi úkol splní, když jich to chce vyrobit 15 a ne že se mi...
  14. Thespia

Uživatelské rozhraní Oznámení o odměně za pomoc divy [předáno]

[Shrnutí] Uvítala bych, kdyby mi v okně upozornění vyskočilo oznámení o odměně za pomoc s divy. [Podrobnosti] V oznámení by mělo být napsané jaký hráč dokončil úroveň divu, jakého divu a jakou odměnu jsem obdržela. [Důvody] Aktuálně ani nevím u koho mám nastrkané body, natož tak jestli se již...
  15. Thespia

Opraveno Nezobrazující se překážky v boji

Verze hry: v0.35.15-(890e7be) Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome 48.0.2564.116 m Verze Flash Playeru: 20.0.0.306 Operační systém: Windows 7 64bit Rozlišení obrazovky: 1366 x 768 Herní svět: Winyandor Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 2/5 Současný stav: V boji se nezobrazují...
  16. Thespia

Chybné požadavky na výstavbu manufaktur

Zdravím Tě Ódine, narazila jsem na wiki na pár chybek, asi teda :) Tak na to prosím mrkni a případně si oprav :) U informací o Manufaktuře na prkna lidí, mě zarazily požadavky na výstavbu 13. úrovně. Máš tam 631 obyvatel a 202 kultury. Tak jsem byla šmejdit na anglické wiki a tam uvádí 82...
  17. Thespia

Příkazy v chatu

Zdravím, nedávno se tu řešila diskuze na téma "kdo je online" a nejeden z nás se tam nově dozvěděl, že v chatu se dají použít příkazy /who a /w nick spoluhráče. Na wiki to v popisu společenství u infa o chatu není. Nebylo by tedy špatné to tam doplnit (třeba jen tím screenem), vzhledem k tomu...
  18. Thespia

Obchodování Zrušení potvrzovacích oken u tržiště [předáno]

[Shrnutí] – Zrušení potvrzovacích oken u tržiště. [Podrobnosti] - Prosím o zvážení možnosti zrušení potvrzovacích oken u tržiště. Tedy toho, že když vložím nabídku na trh, vyskočí mi okno, že byla nabídka vložena na trh, kterou musím odkliknout, a když ji chci smazat, zase mi vyskočí okno, kde...
  19. Thespia

Opraveno Přes chat se zobrazuje popis budov v jeho pozadí

Verze hry: 0.28.1954-69052f4-(master) Herní svět: Arendyll Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome - verze 46.0.2490.80 m Verze Flash Playeru: Nejnovější Operační systém: Windows 7 64bit Rozlišení obrazovky: 1366 x 768 Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: Thespia Herní rasa: Elfové Aktivovaná...
  20. Thespia

Nelze ověřit Matoucí kurzor v boji

Verze hry: 0.27.1721-13c198f-(master) Herní svět: Arendyll Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome - verze 46.0.2490.80 m Verze Flash Playeru: Nejnovější Operační systém: Windows 7 64bit Rozlišení obrazovky: 1366 x 768 Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: Thespia Herní rasa: Elfové Aktivovaná...