• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Thespia

Pochlubte se svým městem na Arendyllu!

Elvenarové dokončeni :)
  2. Thespia

Diskuze Verze 1.97

Však oni vám nezakázali tam ty nabídky dávat, jen už nebudou označeny jako tříhvězdičkové. Komu se to tak strašně líbí obchodovat takto, tak přece klidně dál může. Za mě je to dobrá změna, na trh mě předtím vůbec nebavilo chodit, když jsem musela přeskakovat hromadu stránek s těmito nabídkami.
  3. Thespia

Diskuze Elvarianský karneval

No.... jestli se správně dívám, tak ještě nebyl Vůz trpasličího pivovaru, tedy ten nás zřejmě čeká na betě zítra. Docela mě tam zaráží ty urychlovače 1x 8 hodin. Ani bych se nedivila, kdyby to na ostrých serverech změnili a dali místo toho předposlední den studnu, tím by naštvali ještě víc lidí...
  4. Thespia

Diskuze Verze 1.96

Připojuji se k aikomi, boje v appce jsou teď pěkně svižné. Čučet se na ty klepající meče byl nehorázný opruz, takže fakt velký dík za zlepšení.
  5. Thespia

Diskuze Kouzlo zimy

Jupííí, konečně ten event končí. Hraji tuhle hru víc jak 4 roky a tohle je zaručeně ten nejhorší event, co tu kdy byl.
  6. Thespia

Diskuze Kouzlo zimy

Já měla dneska ráno zdá se extrémní smůlu, začínala jsem s cca 3k mašlemi, všechno jsem minula (tedy i to, co jsem navíc dostala v balíčkách) a Iglů festival jsem vytáhla jen 3x . Vždy se mi to zamíchalo než jsem narazila na denní odměnu. Tenhle systém se mi ani trochu nelíbí. Doufám, že už ho v...
  7. Thespia

Opraveno Turnaj - překlep

Se vám tam ta chybka nějak vrací. Už se to opravovalo v lednu i v březnu zde. (Nebo se možná doteď neopravila a já to jen nezaregistrovala? :) ) Turnaj kouzelného prachu má chybu v překladu - místo kouzelného je kouzleného.
  8. Thespia

Diskuze Verze 1.91

Rozvíjející se budovy v řemeslné výrobě jsou strašný nesmysl zabírající akorát místo něčemu užitečnějšímu, pokud k nim nedají artefakty. Za celou dobu od skončení eventu s fénixem jsem získala jen 3 artefakty fénixe, přičemž jeden jsem musela použít, abych alespoň jednoho fénixe dala na lvl 10...
  9. Thespia

Diskuze Verze 1.92

No... tohle "Pokračujeme v nikdy nekončící snaze vylepšit uživatelské rozhraní na základě hráčských podnětů. Některé tyto změny budou ze začátku dostupné pouze nízkému procentu hráčů, abychom je mohli řádně otestovat. Tyto změny budou aktivovány po vypuštění updatu." by měla být sousedská...
  10. Thespia

Mramorový turnaj

Turnaje jdou stejně, jak je seřazeno zboží ve hře ;) Tedy:
  11. Thespia

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

125 VB za první, tj. tu nejjednodušší mapu DS, je pěkná odměna :) Bývalo tam těch VBček za první mapu daleko méně. Pro mě osobně je to i lepší jak dvě useless medvědí hlavy.
  12. Thespia

Diskuze Aktualizace fóra

"" Mělo by tam být spíše "na váš příspěvek" místo "za váš příspěvek".
  13. Thespia

Diskuze Podzimní zvířetník

@Ludi Nezkoušela ses na to krmení zeptat na podpoře?
  14. Thespia

Eventy

Mně eventy nebavily ani dřív, naopak mě to spíš obtěžovalo, když to po mě chtělo hromadu výrob na budovách lvl 1 (ano, bylo nutné je přistavovat, když jednodenní a dvoudenní výroby ve svých klasických manufakturách dělat nemůžu, chtělo to všeho takové množství a event jsem nechtěla nechat ležet...
  15. Thespia

Eventy

Jak tě to postihlo? Slepici jsi dal na jaře na jaký lvl? A medvěda teď dáš na nižší lvl?
  16. Thespia

Eventy

Trochu mám pocit, že nekonečné množství úkolů je špatný jen proto, že někdo si zvládne nahrabat víc a druhého to pak štve....
  17. Thespia

Opraveno Turnaj - chybný text

Já jim stále věřila, že to opraví sami od sebe, ale zdá se, že je potřeba je trochu popostrčit :)
  18. Thespia

Opraveno Turnaj - chybný text

V turnaji je v okně s výsledkem bitvy u tlačítka pro návrat chybně napsáno "zpátky k věži", viz spoiler.
  19. Thespia

Diskuze Podzimní zvířetník

Proč si nezaložíš spolek, ve kterém zůstaneš sám? Pak budeš moct taky snadněji plnit úkoly v turnaji.
  20. Thespia

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

Taky mám pocit, že na betu novou kapitolu nacpali dřív než původně zamýšleli, a to jen proto, aby zmírnili rozhořčení spousty hráčů z podzimního eventu. Trochu tím ale vzali té kapitole kouzlo. Škoda. Bylo fajn, když se z nové kapitoly postupně objevovali střípky předtím než došlo k jejímu...