• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. mydva

Diskuze O nejlepší budovu Světa fénixe

Děkuji, výhra dorazila. :)
  2. mydva

Soutěž O nejlepší budovu Hostiny mámy Juul

Pojízdná kuchyň Juul, bohužel jen 9 level, víc se nedalo. Lahodné dortíky - suroviny a lidi. Hostinový kruh - kultura a lidi. Houbový les - kultura lidi. Dvě mísy oříšků - něco zásob, lidi a kultura. Houby s ocelovým aroma, Tajemná mykologie a Krystalové kloboučky - posílení výrob.
  3. mydva

Diskuze O nejlepší budovu Světa fénixe

Toto jsou výherci, kteří od nás získávají 500 @AelinMae @Kar el @Karluska @markuc @mydva Gratulujeme! Odměna vám bude připsána do 14ti dnů. Mám radost z výhry, ale bohužel avizovaných "odměna vám bude připsána do 14ti dnů" se nepovedlo. Tak snad to klapne....
  4. mydva

příliš mnoho pomoci

U všech prastrých divů jednoho hráče z našeho společenství mi to píše, že obdržel přiliš mnoho pomoci, vraťte se později. Přitom má volné tři truhly a to samé to píše u všech jeho prastarých divů, kde jsem taky nic nepřispěl a má volné truhly. U jiných hráčů ten problém není a vidím ho poprvé a...
  5. mydva

Chyba zobrazování obsazeného území

Po odhlášení a novém přihlášení do hry problém vyřešen.
  6. mydva

Chyba zobrazování obsazeného území

Dnes se začalo špatně zobrazovat obsazené a neobsazené území ve městě. Rozhodně takto velké obsazené území nemám a také budovy mi jdou umisťovat pouze na skutečně obsazené území. MS Edge Version 113.0.1774.50 (Official build) (64-bit) Windows 10
  7. mydva

Soutěž O nejlepší budovu Světa fénixe

Znovuzrození Fénixe lidi a kultura, Hvězdný fénix na desátém levelu mramor a další, Svatyně aury dřevo, Galaktické vejce fénixe kouzelný prach, bylo toho opravdu hodně užitečného - moc dobrá událost.