• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Danber7777

Diskuze Přesun hráčů - nové změny

@Smil Flek z Nohavic jestli vůbec je kam přesunout Řekl bych,že to bude všude stejné i když zatím si nestěžuji,ale i u mne je čím dál víc dolů a městečka mizí
  2. Danber7777

Discord

Njn aneb problém z připojením není na naší straně Mne jde také vše jak na mobilní tak pc přes chrom v pohodě Zkusil jsi vymazat cookies atd?
  3. Danber7777

Discord

@Lovec Krys no jak se to vezme v poslední kapitole nic moc,ale v předchozích kapitolách bylo třeba pro mne (i díky tvojí zásluze) dobře rozebíráno jak s nima bez nějakých větších problémů celkem v rychlosti projít nebo tvůj rozbor prastarých divů také myslím celkem velkej přínos pro dost hráčů...
  4. Danber7777

Discord

Stejně tam skončíme nejspíš postupně všichni na tom nefungujícím discordu fuj
  5. Danber7777

Discord

Nemám rád změny a tahle je pro mne s prominutím pěně na pikačů
  6. Danber7777

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

já se na event těším i na skládačku Vše co můžu dostat ve hře navíc se hodí:-) A jak popisuje iDavis tu budovu tak to nevypadá zle No uvidíme uvidíme
  7. Danber7777

Rychle, než příjde moderátor!

15
  8. Danber7777

11
  9. Danber7777

7
  10. Danber7777

3
  11. Danber7777

Hledám zkušené

No na to,že jsi 65 hráč hráč v žebříčku a děláš to co defakto svede každé město a ještě k tomu hraješ dle mne na svůj lvl podprůměrné turnaje si celkem troufáš hned na lepší pozici v gildě,ale jinak celkem dobré Přeji hodně štěstí v hledání
  12. Danber7777

Co dělat po poslední kapitole

tý jo tak to stihnu ještě 20x přestavět město a natáhnout divy :-)
  13. Danber7777

47
  14. Danber7777

40
  15. Danber7777

38
  16. Danber7777

36