• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. Skobla

19 kapitola - Pomsta vyhnanců

Jo tak . Takže vylepším a při prodeji už nemám bílou hmotu ale černou. No uvidím jak to půjde. Díky za rady :)
  2. Skobla

Ahoj. Ale když smažu věž světla,tak mám jednu bílou hmotu a já potřebuji černou hmotu
  3. Skobla

Ahoj. Jak se dá stavět bilá věž. protože já můžu stavět jen Věž světla a líheň . Jiná věž v osadnících stavět nejde
  4. Skobla

Zdravím. Už strácím motivaci pokračovat dále. připadá mi apsurdní abych čekal na otevření jedné technologie několik měsíců a teď potřebuji černou hmotu a co je vlastně věž temna a kde jí mám najít . Pak výroba třeba 2000 vrcholných tvorů budu vyrábět zase několik měsíců . Kde je mám vyrábět? Hru...
  5. Skobla

Stavba zábavního parku

Mám úkol : Vychovej 100 dětských ementálů ? Co to je za výrobu?
  6. Skobla

Diskuze Obchodníci z Unuru

Dobrý den. Hru hraji asi čtvrtý rok a vždy mně bavila. Ale poslední dobou se mi zdá že hraní je spíš trestem abych postoupil dál. Jsem v 17 kapitole a jak jsem koukal tak abych splnil a mohl otevřít jednu technologii mi bude trvat tak tři měsíce. Třeba u soreny je výroba 410 kusů za 6 hodin ...
  7. Skobla

Ohnivý Fénix z nuly na max

Když se dá měnit zboží za zboží ,proč se nedají měnit artefakty za artefakty ;)
  8. Skobla

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

Chtěl bych se zeptat,když hraji Elvenar na mobilu,tak jsem si všiml že u Prastarých divů a ostatních budov které se dají vylepšovat je možnost v prohlížeči se podívat na fáze vylepšení a tím i co mohu získat navíc při dalších vylepšení a také maximum vylepšení. U PC tato ikona Fáze vylepšení...
  9. Skobla

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

Zdravím. Všiml jsem si že jste dali do řemeslné výroby artefakt fénixe. Uvažujete tam dát i stonehenge ? To bych uvítal více .Na tyto artefakty čekám dlouho a doufám,že je ještě dáte na trh. Nebo kdyby se aspoň dalo artefakty obchodovat na trhu jako zboží. To bych využil více,protože mám spoustu...
  10. Skobla

Obchodování s artefakty nebo řemeslná výroba

Dobrý večer. Všiml jsem si že jste dali do řemeslné výroby artefakt fénixe. Uvažujete tam dát i stonehenge ? To bych uvítal více .Na tyto artefakty čekám dlouho a doufám,že je ještě dáte na trh. Nebo kdyby se aspoň dalo artefakty obchodovat na trhu jako zboží. To bych využil více,protože mám...
  11. Skobla

Diskuze Třaskavý příběh dr. Šraňkensteina

Já jsem chtěl jen říci,že dřív,když bylo v úkolu získat,tak to znamenalo,že to pouze nemusím vyrobit ale mohu to směnit na trhu. Teď vyrábím stejně měsíční kámen a třetí den tvrdnu na tom 15 úkolu. To je to samé jak byla soutěž na budovy Stonehenge. Mám jednu budovu ze tří a tu mám na šestou...
  12. Skobla

Urychlovače používám na výrobu vojáků,abych mohl pokračovat v turnaji i další dny. Nebudu několika hodinové urychlovače vyhazovat na úkol za který dávají odměnu 2x30 minut :-)
  13. Skobla

Ano,přesně . Napsané získej. Proč nenapsali vyrobit. Když by tam bylo napsáno vyrobit skoro 50 tisíc mramoru,tak bych to vůbec nezačínal hrát. Dřív to šlo vyměnit na trhu. Když jsem jim psal,tak že mám postavenou jednu manufakturu. Když nemám místo,tak ji asi nebudu stavět. Potřebuji místo na...
  14. Skobla

Zadání 4. den

3 ---------------- Body: 0
  15. Skobla

Zadání 3. den

21 ------------------ Body: 0
  16. Skobla

Zadání 2. den

14 --------------- Body: 0
  17. Skobla

Zadání 1. den

2 ----------------------- Body: 1