• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

1. OldMaGorr

Diskuze Dobrodružství společenství

Jo, to je možné, že je to jen v rámci eventu. Protože toto byl můj první po návratu, tak jsem tomu moc nevěnoval pozornost.
  2. OldMaGorr

Aha. Takže jen neznalost místního žargónu. Výrobu artefaktů ya plánky už mi to několikrát nabídlo, ale nabídku výroby svazků z artefaktů jsem ještě neměl tu čest nikdy vidět :(. Proto ty dotazy.
  3. OldMaGorr

Díky, ale stejně se nechytám. Co je to "akáda" ? Rádcové zatím nenašli ....
  4. OldMaGorr

Nějak jsem zaspal dva roky - kde se to vyrábí a jak?
  5. OldMaGorr

Tomu nerozumím. Občas se nějaký svazek nabídne k výrobě, a pak se dá z něj dostat některý artefakt, ale ono se dá i opačně z artefaktů udělat svazek?
  6. OldMaGorr

Fakt je, že když se trochu hraje ve věži tak o úlomky kouzel není nouze a rozčarovávat artefakty není potřeba.
  7. OldMaGorr

@Schoenfeld - jasně, ale mě šlo o ty artefakty. I když tenhle fénix stejně skončí ve šmelcu na úlomky, protože ani žádné staré vylepšovat nepotřebuju. A DS jsme si vyzkoušeli minule (nakonec jsme byli 24.) a nic moc se k lepšímu nezměnilo a tak i kdyby zase bylo tak jen rychle pro bedny a dost.
  8. OldMaGorr

Vrátili jsem se k Elvenaru asi tak po dvouleté pauze a proto malý dotaz: Bývávalo obvyklé, že po nějaké události následovalo poměrně brzo Dobrodružství společenství, kde mezi odměnami byly i nějaké ty artefakty z předchozí události - jako šance pro ty, kdo jich neměli dost. Odpoví mi někdo jak...
  9. OldMaGorr

@luterina - napadlo mne např., že by místo těch jednotlivých fází s několika "odznaky" mohlo být rovnou plné kolečko se všemi, např. po celkem pěti (když už se do jámy stejně hází všechno) a body by se přidělovaly samostatně za každé zaplněné pole pro daný odznak a toto by se ale resetovalo až...
  10. OldMaGorr

@luterina: Jistěže, ostatně jako z jakékoliv HRY. Jde o to, že se na tom vnoučata učí taktice a strategii s trochou zábavy, Na Elvenaru je fajn, že se nebojuje s ostatními účastníky hry a je v zásadě jedno kdo jiný a jak hraje. O to směšnější jsou ty diskuse o žebříčcích, fér plej a pod.. V...
  11. OldMaGorr

Zpátky k dobrodružství: Poradí mi někdo znalý současných poměrů jestli je výhodnější naplnit všechny cesty ve všech fázích nebo jet jen rychle po jedné cestě a pak do jámy? Kdysi to bývalo - až na pár extra buřtů - výhodnější plnit všechno a teprve potom jáma. Tak jsme postupovali i teď, ale...
  12. OldMaGorr

@Danber7777 No tak nějak hraju - nehraju. Po dlouhé době jsem se sem podíval, hra se docela slušně civilizuje. Už to nejsou krkolomné kombinace, snad INNO konečně pochopilo, že hráči nejsou divá zvěř, na kterou je třeba chystat pasti, ale jsou to oni, kdo je reálně P L A T Í (když se nechají...
  13. OldMaGorr

Jo, to jsem si ještě mezičasem stačil všimnout - ale ona ta jáma byla vždycky sado-maso. A dohadování na konci, kdo co nestihl dodat nebo vyrobit :) a proč když měl skladem ještě deset kovářů tak si lenoch šel spát. A podobné kolektiv utužující hrátky o nic a o vše. Tentokrát do jámy jen...
  14. OldMaGorr

Ano, v rámci jednoho Dobrodružství vše nasbírané zůstává. Kdysi se spekulovalo i o možnostech přenášet si něco do příštího Dobrodružství, ale to se nakonec neprosadilo. My hrajeme po zhruba dvou letech a musím říct, že se DS hodně zlepšilo a to - kupodivu - k lepšímu. Už se po každém splněném...
  15. OldMaGorr

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

Snad to takhle bude pokračovat i v dalších DS a bude na výběr alespoń po částech - fénixové, medvědi atd.
  16. OldMaGorr

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

To je fakt daleko lepší než ten přiblblý konkrétní artefakt ! Konečně máme výběr a ne artefakty zaplevelující sklad.
  17. OldMaGorr

Pro návrat do města používám raději klávesovou zkratku "C" (City). ještě bych přivítal klávesovou zkratku i pro jámu, ale hlavně nějakou klávesovou zkratku, kterou by se daly potvrdit ty otravné hlášky typu "Sqělé" a další, které nejdou jen smazat přes ESC. Bohužel asi by to nemohlo být ENTER...
  18. OldMaGorr

@Mescal a @GorGlin - taky jsem to jednou na mobilu zaregistroval, ale v tom spěchu jsem neměl čas di toho moc všímat a to vysvětlení by se mi zdálo logické. Ještě abych se pro obnovení nabídky nemusel vracet do města @athlo - My jsme po delší době DS hráli, protože jsme si chtěli vyzkoušet...
  19. OldMaGorr

Máš pravdu, ale ani osum není o moc lepší. Ne, že ty dvě hodiny po půlnoci - jak to bylo kdysi - bylo něco úžasného, ale kompromis někde kolem desáté - jedenícté večer by se mi líbil daleko nejvíc. BTW: Čas teď sedět u hry má u nás ze spolku jen pět lidí z pětadvaceti :-( A tak nám spousta dnes...
  20. OldMaGorr

Konec DS v pracovní den v 19:00 je VELMI nevhodný čas.