• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Angedev

Velmistr písma
@iDavis : Pokud to sedí, pak se samozřejmě omlouvám... Jsem na mobilu a poslední 2 sloupečky se mi pravděpodobně schovaly, končí mi to surovinami :) Ještě jednou se omlouvám za mystifikaci...

Screenshot_20181212-113711.png
 

iDavis

Legenda
@Angedev no v mobilnej verzii to zobrazovanie tabuliek nie je veľmi šťastné, ale dá sa to napraviť prepnutím na zobrazovanie verzie pre PC (napr. v prehliadači Chrome cez 3 bodky hore vpravo a možnosť "Web pre počítače").
 

abraham

Znalec fóra
Protože úkoly zkopírovali 1:1 z letního, kde toto nebylo.

aha, škoda, jsem to považovala už za standard - člověk si na dobré rychle zvykne :)


Času je dost, pokud jdeš po nějaké konkrétní odměně, nezbývá než se připravit předem (tzn. nechat si dostatek prozkoumaných nevyřešených provincií).

jj - no pro příště :)


A co teprve až narazíš na limit...pak budeš moci čistit provincie nadále, ale rozšíření z nich nedostaneš.

aha, tak to jsem nevěděla, díky za info :)

//oprava citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6078

Guest
Ahoj, když splníme 100 ukolu, tak už máme padla a vločky nebudeme získávat? :D jen za denní úkoly? O.O
 

DeletedUser6173

Guest
To není vločka k sebrání ale vstup do nabídky Eventu

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

PenyMarket

Znalec fóra
Tak se získáváním studny to mají nastaveno velmi štědře. Studnu jsem získal pokaždé hned na první tři pokusy. Nedalo mi to a jel jsem dál, takže jsem jí nakonec dostal z cca 1000 vloček 5x. Co je ale nejdůležitější. Vždy to bylo na tu perníkovou chaloupku.
 

PrevorOri

Pokročilý žák
Tak me nepadla studanka vubec investoval jsem 800 vlocek vic uz nemam event hotov... Ted uz jen z denich ukolu ...celkem todle losovani je hrozny procentulne desny a jeste desne drahe ...
 

DeletedUser6090

Guest
Můžu dotaz,po splnění stého úkolu se odemkne třetí budova nebo až po nasbírání 400 bodů?
 

Lovec Krys

Legenda
Po nasbírání 400 cukroví(nebo co to je). Hlavní odměny mají s úkoly společného jenom to, že plnění úkolů dává cukroví. Když si někdo cukroví koupí, tak může mít klidně všechny hlavní odměny aniž by splnil jediný úkol.
 

DeletedUser6078

Guest
Taky mi nepadla studna. Pak jsem si přečetla, že z chaloupky asi padne, řekla jsem to priteli a jemu padla z něčeho jineho... No a co se nestalo, vytriskala jsem vše co se dalo a nezískala jsem ani jednu. Ale co už...
 

DeletedUser5921

Guest
Aj dnes je na bete studna, tak za dva tyzdne mozete skusit znova komu nepadla
 
Nahoru