• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Komunikace Počet zpráv v Chatu Společenství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5847
  • Vytvořeno

DeletedUser5847

Guest
Nebylo by možné zvýšit počet zpráv v Chatu Společenství na víc než 100 zpráv? Občas se stane, že se večer v začne řešit v Chatu něco důležité, ale bohužel ta debata končí až někdy v době, kdy už dávno spím, a když si to potom chci ráno přečíst, tak vidím jenom posledních 100 zpráv. Nebylo by možné toto omezení buď zrušit úplně, nebo alespoň natáhnout na např. 300 zpráv? Ty zprávy asi zase tolik místa na serveru nezabírají.
Děkuji, AndyKnight
 

DeletedUser6351

Guest
Ano já také podporuji tento navrh, nehlede na to když jsem nedávno vedla dobrodružství společenstvi a nemohla jsem ani na chvilku vypnout počítač, kvůli množícím a mizicim komentářům, které jsem ovšem potřebovala, abych mohla zapsat kdo co vyrobil. Ještě nejsme úplně sehraní, ale zmatek byl slušnější díky tomu chatu.
 

DeletedUser5847

Guest
Čte to tady někdo z týmu Elvenaru, nebo je to jenom abychom si sem jako mohli něco napsat ???
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Čteme všechny nápady a návrhy. :rolleyes: Osobně si myslím, že důležité věci by se měli psát do zpráv a ne do chatu. Přijde mi zbytečné mít víc zpráv v chatu. 100 zpráv je tak akorát. Ale jak říkám, je to můj osobní názor. ;)
 

DeletedUser5847

Guest
Děkuji za odpověď, ale je to opravdu málo. Když se například při Dobrodružství společenství dohadujeme, kolik má kdo čeho ve výrobě, tak to přes noc odroluje. Je to velký problém, to natáhnout na trojnásobek?

Spočítejte si to takhle: Ve společenství je 25 členů. Když začne Dobrodružství, tak velitel napíše "Kolik toho máte, a co vyrábíte?". Každý odepíše, velitel potvrdí, že si to zapsal. Takže každý ve společenství napíše 2-3 zprávy, do toho nějaký balast, a ráno je to odrolované, a můžeme se dohadovat stále dokola. A ve Zprávách to řešit nejde, protože ty se na mobilu nezobrazují :-(

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5399

Guest
Naprosto souhlasím. 100 zpráv je opravdu málo. Určitě je fajn psát důležité věci do zpráv, ale jak píše Andy hold část hráčů funguje pouze na mobilu a tím pádem se to jinak než přes chat psát nedá.
 

Blagrog

Učedník
Podporuji tento návrh. 100 zpráv je velice málo. A to i s tím, že si důležité informace do zpráv píšeme. Musíme pak informovat i lidi v chatu, kteří hrají jen na appce. A jak píší hráči výše, zprávy zmizí. Zejména v době dobrodružství je to opravdu nepraktické. Musíme si pak vypomáhat externí komunikací. Bylo by fajn, aby se hráči cítili i v tomto ohledu komfortně.
 

DeletedUser3281

Guest
No i ten chat je na prd, jako tam něco hledat to je marný. Takže mě je to asi jedno kolik tam bude zpráv, protože tam ani v těch 100 nic nenajdu když se tím tak na prd roluje. Spíše to chce zprávy do mobilu. Já sice nechápu jak je možné, že spousta lidí co hraje déle, než existuje mobilní app najednou "nemá počítač" ale to je asi nějaká magie, mobil je super na motivaci, zadání výroby někde z lesa ale rychlost sklizně nebo zadání výroby na PC je furt bezkonkurenční, zadat celé město je tam otázka několika desítek sekund, čemuž se patlání prstem nevyrovná, tam chodím jen motivovat.
 

Angedev

Velmistr písma
Více zpráv v chatu by byla dobrá věc, ale hlavně by to chtělo více zpráv v chatu v aplikaci. Tam se jich zobrazuje opravdu zoufale málo (přesný počet teď nevím). A samozřejmě zprávy v aplikaci by nám taky hodně usnadnily život, ale věřím, že to je stále v plánu a není třeba to předkládat jako nápad :)

@ExplorerFfff : Ti co "nemají počítač" dříve buď hráli výrazně méně, nebo si dopomáhali Puffinem (což je občas o nervy). Já hraji 90% času také z aplikace, jinak bych musela točit jen 24 hodinové výroby, protože se k počítači dostanu akorát odpoledne. Sice třeba na 2 hodiny, ale to mě moc nezachrání v zadávání výroby...
 

DeletedUser5847

Guest
Takže opravdu ten počet zpráv, alespoň na PC nepůjde zvýšit alespoň na těch 300? Teď, v posledním Dobrodružství společenství nás to opět dost omezovalo. Někteří hráči chtěli i dokoupit body za Diamanty, ale potom z toho sešlo, protože opět diskuze do rána odrolovala, a nedohodli jsme se :-(
 
Nahoru