• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba turnaj - nepřičetly se body do global. žebříčků

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zdravím,

po skončení posledního turnaje se mi nepřičetly body do globálního žebříčku. když se podívám, kolik jsem měl přesně před týdnem (308 217) a kolik dnes (308 512), rozdíl je 295, což na bod odpovídá těm malým manufakturám, co jsem dnes postavil na event. +310 za turnaj tam chybí.

vím, že elvenstats není oficiální a informace tam nemusí být na 100% správné, ale je tu jiný důvod, proč tak soudím : body nejsou uvedeny v odměnách za poslední turnaj, kde vždycky bývají. jediné, co jsem za poslední týden smazal bylo pár kulturek a osadníků, kde nic z toho body nedává.

Verze hry v1.68.3-(deb49a7) (2018-11-30 09:23)
Prohlížeč a jeho verze: Chrome Verze 70.0.3538.110 (Oficiální sestavení) (64bitový)
Verze Flash Playeru: 31.0.0.153
Operační systém: Windows 8.1 (64bitový)
Rozlišení obrazovky: 1920x1080 + 1920x1080
Herní svět: Winyandor
HTML5: včera bylo zapnuté

Screen (obrázek) chyby:

// EDIT: potřeboval jsem dostavět pár dalších lvl 1 věcí, takže body z úvodního příspěvku přesně nesedí - ale pořád tam těch 310 za turnaj chybí

tur_1.jpg




tur_2.jpg
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, už se na nás obracelo již několik lidí, kterým neseděly hodnoty u jejich účtu na tebou zmíněné stránce. A zatím se naštěstí nikdy neprokázalo, že by šlo o chybu hry, vždy se jednalo pouze o neaktuální, případně nepřesné údaje, která tato stránka ze hry tzv. vytáhla. Pokud tedy vycházíš pouze z dat zobrazených na této stránce, patrně půjde o jeden z těchto případů. :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ahoj, děkuji za odpověď. hodnoty na uvedeném webu byly pro mě spíš orientační - jako hlavní ukazatel beru to, že mi v odměnách za turnaj nenaskočila i položka "body do žebříčku", kterou jsem tam dřív míval. (jak je - tedy přesněji není vidět na screenshotu) je možné, že mi to jenom nevyskočilo v informačním okně ale normálně se to přičetlo?
 
Nahoru