• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Výpadky zvuku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6192
  • Vytvořeno

DeletedUser6192

Guest
Stává se mi, že zvuk hudby při hře se zkreslí a zesílí, jsou v něm výpadky a nepříjemná drnčení. Jedná se o systémový problém a nebo je to jen u mne...? Děkuji za odpověď.
 

iDavis

Legenda
Môžem to potvrdiť, tiež sa mi objavil tento problém asi 3 dni dozadu. Z príjemnej Elvenarskej hudby sa stal akýsi chraplavý uchotrhajúci súzvuk..
 

Small

Pokročilý žák
Při delší době hraní, se najednou zvýší zvuk a místo štěbetání ptáků se ozývá zvuk, jako když brzdí vlak a do toho ladíte vysílačku. Je mnohem silnější než původní nastavení. Hudba se slyšet pořád ve stejné hlasitosti. Trvá to tak minutu dvě a najednou to skončí, ale za pár minut se to opakuje. Je to dost nepříjemné a trvá to dosud (i když píši tuto zprávu).
 

Small

Pokročilý žák
Verze hry: 1,67.6
Prohlížeč a jeho verze: Chrome 70.0.3538.110
Verze Flash Playeru: 31.0.0.153
Operační systém: Windows
Rozlišení obrazovky:1920x1080
Herní svět: Arendyll


Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5

Detailní popis chyby:
Při delší době hraní, se najednou zvýší zvuk a místo štěbetání ptáků se ozývá zvuk, jako když brzdí vlak a do toho ladíte vysílačku. Je mnohem silnější než původní nastavení. Hudba se slyšet pořád ve stejné hlasitosti. Trvá to tak minutu dvě a najednou to skončí, ale za pár minut se to opakuje. Je to dost nepříjemné a trvá to dosud (i když píši tuto zprávu). Nejlepší je vypnout zvuk na reproduktoru a zkoušet zda to nepřestalo.


Kroky, které vedou k chybě:
1. Delší hraní, ale není to pravidelně, ale za den několikrát a trvá to i v intervalu několika hodin.
2.
3.

Screen (obrázek) chyby: Chtěl jsem nahrát soubor zvuku, ale bohužel to nejde, má 395MB
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za vyplněné hlášení o chybě! Naši technici problém ověřili a skutečně jde o chybu, již se pracuje na jejím odstranění. Omlouváme se tedy a a prosíme vás o trpělivost.
 

DeletedUser5733

Guest
Nevím jak ostatní, ale já mám ten samý problém stále. Dokonce se mi stalo, že hudba pokračovala i po vypnutí v nastavení hry. Musela jsem vypnout zvuk manuálně na kartě prohlížeče. Hudba skončila až po té, co jsem navštívila mapu.
 
Nahoru